Blue Beetle: Nový trailer superhrdinské akce je sakra dlouhý

Blue Beetle: Nový trailer superhrdinské akce je sakra dlouhý | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 5 obrázků
Nový modrý superhrdina pořád působí jako chudý televizní příbuzný.

Svět DC se zřejmě snaží vší silou o to, aby nalákal do kina alespoň nějaké diváky. Možná právě to by mohlo být důvodem k tomu, proč Blue Beetle sdílí jen naducané trailery. První měl skoro tři minuty, ten druhý je dokonce přesahuje. Nevím nicméně jak vám, ale mně nepřijde, že by to pomáhalo

I měsíc před premiérou film vypadá jako dražší televizní seriál. Dostáváme teenage superhrdinu, jeho kamarády a rodinu a k tomu bláznivé objevování superschopností. Dějově a vizuálním zpracováním snímek působí jako kombinace Shazama, Green Lanterna, Iron Man a japonských animé či videoher. Chybí cokoliv překvapivého, vizuální zpracování není nějak zvlášť výrazné, postavy a jejich představitelé nevyčnívají.

Klidně to může být věc mého osobního vkusu nebo nepovedených trailerů a film samotný třeba bude super. A budu rád, pokud to tak dopadne. Zatím mne ale prostě Blue Beetle nepřesvědčil. Co vás?

Dole v galerii najdete zveřejněné plakáty a fotky.

Čerstvý absolvent Jaime Reyes (Xolo Mariduena) se vrací ze školy plný snů o svojí budoucnosti, avšak po návratu domů zjišťuje, že už to tam není takové, jako když odjížděl. Zatímco se snaží najít svoje místo na světě, zasáhne osud a svede jej dohromady s prastarou mimozemskou biotechnologií: Skarabem. Skarabeus si z ničeho nic Jaimeho vybere jako svého symbiotického hostitele. Díky tomu má k dispozici neuvěřitelnou zbroj s nečekanými schopnostmi, které navždy změní Jaimeho život a učiní z něj superhrdinu Blue Beetla.

Původ postavy sahá až do roku 1939, takže je stejně stará jako Batman, nicméně na rozdíl od netopýřího muže, Blue Beetle tehdy ještě nebyl součástí DC. Superhrdina zpočátku vystřídal několik komiksových vydavatelství a až později natrvalo zakotvil u DC. Pod přezdívkou vystupovaly celkem tři postavy – Dan Garret, Ted Kord a Jaime Reyes. Kromě komiksu se Blue Beetle také objevil třeba ve videohře Injustice 2, kde změřil síly s celou plejádou kolegů.

Celovečerní film se zaměří na Reyese, latinsko-amerického středoškoláka, jenž po cestě ze školy s dvojicí nejlepších přátel objeví na opuštěném pozemku polomrtvého skaraba. Brouka si hrdina ze zvědavosti odnese domů a v noci se mu přichytí na páteř, čímž Jaime získá mimozemské brnění, které mu propůjčí rychlost a sílu. Zároveň také může vytvořit zbraně, štíty nebo křídla.

V hlavních rolích Xolo Maridueña, Bruna Marquezine, Belissa Escobedo, George Lopez, Adriana Barraza, Elpidia Carrillo, Damián Alcázar, Raoul Trujillo, Susan Sarandon a Harvey Guillén. Režíruje Angel Manuel Soto, datum premiéry v kinech je pro Česko stanoveno na 17. srpna 2023.

Podklady a foto: Warner Bros.

Galerie: 6

Blue Beetle: Nový trailer superhrdinské akce je sakra dlouhý | Fandíme filmu Blue Beetle: Nový trailer superhrdinské akce je sakra dlouhý | Fandíme filmu Blue Beetle: Nový trailer superhrdinské akce je sakra dlouhý | Fandíme filmu Blue Beetle: Nový trailer superhrdinské akce je sakra dlouhý | Fandíme filmu Blue Beetle: Nový trailer superhrdinské akce je sakra dlouhý | Fandíme filmu Blue Beetle: Nový trailer superhrdinské akce je sakra dlouhý | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest