Godzilla x Kong: Nový střet monster odhalil název a první teaser

Godzilla x Kong: Nový střet monster odhalil název a první teaser | Fandíme filmu
Legendary Pictures
Zobrazit další 4 obrázky
Nahlédněte do podzemního světa, kde nás čeká další gigantická bitva obřích příšer.

Už loni v létě bylo odhaleno, že pokračování snímku Godzilla vs. Kong uvidíme příští rok v březnu. Teď je tu první kratičký teaser a spolu s ním první podrobnosti. Teaser především odhalil oficiální název filmu: Godzilla x Kong: The New Empire. To zní, jako by rivalové z předchozího snímku i nadále měli mezi sebou soupeřit. Jenže opravdu tomu tak bude?

Už loni byla zveřejněna tato anotace: Nejnovější díl série následuje po explozivním střetu Godzilly s Kongem. Zbrusu nové filmové dobrodružství postaví mocného Konga a obávaného Godzillu proti obří, dosud neodhalené hrozbě. Ta je ukryta uvnitř našeho světa a ohrožuje existenci Godzilly, Konga a nás všech. Nový epický film nám přiblíží historii Titánů, jejich zrod, tajemství Ostrova lebek a mnohem víc. Odhalí se nám mytická bitva, jež pomohla ukovat tato neskutečná stvoření a svázala navždy jejich osud s lidstvem.

Název filmu „Nová říše“ by mohl odkazovat k podzemnímu království, tzv. Duté Zemi, kam jsme se v minulém snímku poprvé pořádně vypravili. V novém teaseru Kong sedí na trůně, zřejmě je vládcem podzemního světa. Trůn jsme také v minulém snímku viděli. Kosti na podlaze naznačují, že v minulosti už v Duté Zemi docházelo k celé řadě vzájemných bojů mezi různými monstry. V závěrečném momentu animace naznačuje, že Godzilla a Kong (nebo lépe řečeno tyto dva živočišné druhy) proti sobě bojují už pradávna.

A pak je tu ještě závěrečný pohled do očí Konga, zřejmě jediný záběr přímo z filmu. Můžeme se ptát, proč v tom momentu Kongovi žhnou oči modře. Je nabitý nějakou energií? Něco (někdo) jej ovládá? Nebo to ve skutečnosti vůbec není Kong, ale někdo jiný? Možná jeho syn, o jehož příchodu se v minulosti spekulovalo? Nebo ona „obří hrozba“, proti níž se mají Kong a Godzilla v novém filmu spojit? Dejte vědět v komentářích, co jste v teaseru rozšifrovali vy. V galerii na vás čekají první obrázky.

Snímek Godzilla x Kong: The New Empire následuje po explozivním střetu Godzilly s Kongem. Zbrusu nové filmové dobrodružství postaví mocného Konga a obávaného Godzillu proti obří, dosud neodhalené hrozbě. Ta je ukryta uvnitř našeho světa a ohrožuje existenci Godzilly, Konga a nás všech. Nový epický film nám přiblíží historii Titánů, jejich zrod, tajemství Ostrova lebek a mnohem víc. Odhalí se nám mytická bitva, jež pomohla ukovat tato neskutečná stvoření a svázala navždy jejich osud s lidstvem. Režíruje Adam Wingard, v hlavních rolích vystupují Dan Stevens, Alex Ferns, Brian Tyree Henry, Rebecca Hall, Rachel House, Fala Chen nebo Kaylee Hottle.

Podklady a foto: Legendary Pictures

Galerie: 5

Godzilla x Kong: Nový střet monster odhalil název a první teaser | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nový střet monster odhalil název a první teaser | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nový střet monster odhalil název a první teaser | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nový střet monster odhalil název a první teaser | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nový střet monster odhalil název a první teaser | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest