Indiana Jones a nástroj osudu: Nový trailer srší dobrodružstvím

Indiana Jones a nástroj osudu: Nový trailer srší dobrodružstvím | Fandíme filmu
Lucasfilm
Zobrazit další 3 obrázky
Harrison Ford je slastně mrzutý, ale v akci jej to nijak nebrzdí.

V Londýně je v plném proudu Star Wars Celebration, velká předváděcí akce společnosti LucasFilm. Ta krom Hvězdných válek vyrábí také filmy s Indianou Jonesem. Ten nejnovější, Indiana Jones a nástroj osudu se pochlubil novým trailerem. A ten je zatraceně nabitý dobrodružstvím.

Začínáme pěkně zostra etudou mrzutého starce, jakou nikdo na světě neumí tak dobře, jako právě Harrison Ford. Do toho valí Rolling Stones a máme dobře nastartováno. Indyho poklidný život rozčísnou padouši (Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook) a jeho kmotřenka Helena (Phoebe Waller-Bridge), která je posedlá starými artefakty stejně jako samotný doktor Jones. Trailer nás protáhne dynamickým sestřihem divokých akčních scén a nejrůznějších vtípků. Náboj je oproti prvnímu traileru ještě výraznější a příslib dobré zábavy roste.

Dole v galerii najdete také nový plakát vyvedený ve stylu klasických malovaných plakátů Indyho minulosti.

Indiana Jones a nástroj osudu znovu představí Harrisona Forda jako populárního lovce pokladů, jenž se 29. 6. 2023 po čtrnáctileté pauze ještě jednou vrátí, aby (zřejmě) uzavřel současnou sérii dobrodružných příběhů. Režíruje James Mangold. Dále hrají Phoebe Waller-Bridge, Thomas Kretschmann, Mads Mikkelsen, Boyd Holrook, Toby Jones, Antonio Banderas a Shaunette Renée Wilson. Hudbu složí John Williams.

Děj se odehrává v roce 1969, souběžně s vesmírnými závody. V téhle době se Indy dozvídá nepříjemnou pravdu: Součástí amerického vesmírného programu byli bývalí němečtí nacisté. Otázkou je, „jak moc bývalí“? Tohle všechno Indyho rozčiluje. Jako starý muž už si začíná připadat, že světu přestává rozumět. Zatímco on se vždycky snažil rozkrývat tajemství naší planety, teď je lidstvo posedlé vyhlížením ke hvězdám. Lidé si najednou našli nové hrdiny a podle Indyho soudu hledají úplně zbytečně něco „tam nahoře“, ačkoliv tam není vůbec nic. A co hůř, za tím vším stojí Jonesovi zapřísáhlí nepřátelé.

Podklady a foto: Lucasfilm

Galerie: 4

Indiana Jones a nástroj osudu: Nový trailer srší dobrodružstvím | Fandíme filmu Indiana Jones a nástroj osudu: Nový trailer srší dobrodružstvím | Fandíme filmu Indiana Jones a nástroj osudu: Nový trailer srší dobrodružstvím | Fandíme filmu Indiana Jones a nástroj osudu: Nový trailer srší dobrodružstvím | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest