Wonder Man: Nového Marvel hrdinu ztvární zkušený komiksový harcovník

Wonder Man: Nového Marvel hrdinu ztvární zkušený komiksový harcovník | Fandíme filmu
Warner Bros.
Superhrdina, který v civilním životě pracuje jako herec, našel svého představitele.

V létě bylo potvrzeno, že Marvel zpracuje v rámci další minisérie superhrdinu známého jako Wonder Man. Koncem prázdnin vyšlo najevo, že v sérii opět vystoupí Ben Kingsley jako Trevor Slattery. Teď po návratu známé tváře produkce našla také představitele hlavní role.

Tím se stává Yahya Abdul-Mateen II. Herec už komiksové zkušenosti má – zahrál si Black Mantu v Aquamanovi a Dr. Manhattana ve Watchmenech. Krom toho jej můžete znát také z Candymana, The Matrix Resurrections nebo letošní Ambulance.

Zprávu jako první přinesl server Deadline, který dále informuje, že producent série Destin Daniel Cretton zrežíruje přinejmenším jednu epizodu. Vedle toho pro Marvel zrežíroval Shang-Chiho a chystá Avengers: The Kang Dynasty. Víme, že děj je zasazený do Hollywoodu, z něhož si série bude střílet. Hlavním scenáristou je Andrew Guest.

V komiksech se Wonder Man objevuje od roku 1964. Občanským jménem je známý jako Simon Williams a začínal jako záporák, když se jej Baron Zemo rozhodl využít jako nástroj pro své plány. Změnil jej z obyčejného člověka na bytost vytvořenou z pevné ionické energie. To mu dalo nadlidskou sílu, výdrž a odolnost, schopnost metat výboje a později také létat. V boji je často schopný postavit se Thorovi, Hulkovi, Iron Manovi či Captain Marvel. Williams záhy odmítl svého zlého pána a rozhodl se přidat na stranu Avengers. Zajímavé je, že v civilním životě je (v některých příbězích) celebritou, protože pracuje jako kaskadér a herec. V komiksech je často spojovaný s Visionem, protože měli značně podobnou životní energii. Někdy postavy vystupovaly skoro jako bratři a v Simonovi se probudily city k Wandě Maximoff.

Titulní foto je ilustrační, Yahya Abdul-Mateen II ve filmu Aquaman

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest