Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online

Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit dalších 6 obrázků
Samuel L. Jackson se vrací jako Nick Fury, aby zamezil velkému spiknutí a mimozemské invazi. K tomu novinky o Armor Wars.

Velká Disneyho akce D23 pokračuje. V sobotu večer našeho času měl svůj panel také Marvel a jednou z novinek, které byly představené, byla minisérie Secret Invasion. Zatímco většina video ukázek byla určena exkluzivně pro diváky na místě, trailer pro Secret Invasion byl zveřejněný online a níže si jej můžete přehrát.

Upoutávka dává v tom nejlepším slova smyslu vzpomenout na Captaina Ameriku: Návrat prvního Avengera. Zjevně nás čeká špionážní thriller s celkem dusivou atmosférou, kde nebude nouze o paranoiu. Není jasné, komu můžeme věřit a jak je ilustrováno na podstavě Kingsleyho Ben-Adira, mimozemští Skrullové mohou na sebe vzít podobu kohokoliv a to klidně v mnoha kopiích. Také se dozvídáme, že Skrullové se snaží něco získat a jedině Nick Fury (Samuel L. Jackson) jim v tom může zabránit. Poprvé za dlouhou dobu je zpátky na Zemi. Dosud na jakékoliv zprávy ze své rodné planety nereagoval. Ale tentokrát je situace opravdu vážná a žádá si jeho pozornost...

Vedle nového traileru pro Secret Invasion jsme byli během panelu ujištěni, že se stále počítá s přípravou série Armor Wars, kde se Don Cheadle vrátí jako War Machine, aby dohlédl na technologii Tonyho Starka, která se dostala do nepovolaných rukou. Dozvěděli jsme se, že Armor Wars přímo navazují na Secret Invasion, budou mít šest epizod a budou se točit příští rok. V galerii můžete vidět nové logo.

Secret Invasion (Tajná invaze) je v komiksech velká událost, během níž zlí vesmírní Skrullové infiltrovali vysoké pozice na Zemi a díky tomu, že na sebe dokážou vzít lidskou podobu, pronikli i do řad superhrdinů. Když celá věc praskne, hrdinové se stávávají paranoidními a vzájemně si nedůvěřují. Šéf Marvel Studio Kevin Feige uvedl, že v hrané podobě nebude mít Tajná invaze takové měřítko jako v komiksech, ale témata dvojníků, paranoie a vzájemné nedůvěry zůstávají stěžejní. Se Skrully jsme se poprvé potkali v Captain Marvel, kde však hrdinka potkala jejich umírněnou frakci. Pak jsme se s nimi setkali ve Spider-Manovi: Daleko od domova, kde v přátelském duchu spolupracovali s Nickem Furym. Na představení nepřátelských Skrullů zatím čekáme.

V hlavních rolích Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Emilia Clarke, Killian Scott, Martin Freean, Don Cheadle, Cobie Smulders a Kingsley Ben-Adir. Hlavním scenáristou je Kyle Bradstreet, režírují Thomas Bezuch a Ali Selim. Série bude uvedena na Disney+ na jaře 2023.

Podklady a foto: Marvel Studios

Galerie: 7

Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online | Fandíme filmu Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online | Fandíme filmu Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online | Fandíme filmu Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online | Fandíme filmu Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online | Fandíme filmu Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online | Fandíme filmu Secret Invasion: Trailer pro novou špionážní marvelovku je online | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest