Balada o ptácích a hadech: Dalším posilám vévodí hvězda Euforie

Balada o ptácích a hadech: Dalším posilám vévodí hvězda Euforie | Fandíme filmu
HBO
Nový film ze světa Hunger Games nabral další řádku postav.

Krom ústředních dvou postav ztvárněných Tomem Blythem a Rachel Zegler nabírá Balada o ptácích a hadech také představitele dalších rolí. Nedávno jsme vám představili celou jednu várku, teď je tu další.

Mezi těmi je nejznámější Hunter Schafer, divákům dobře známá jako Jules z Euforie. V prequelu Hunger Games ztvární Tigris Snow, sestřenici Coriolanea Snowa, které se budoucí prezident Panemu svěřuje úplně se vším. Tigris mu radí s širokou škálou otázek, od jeho zapojení do chodu Hladových her, až po složitá morální témata.

Tím ale rozšiřování ansámblu nekončí. Nick Benson se připojil jako Jessup, druhý splátce z Distriktu 12, který do Hladových her přichází společně s ústřední hrdinkou Lucy Gray Baird. Brzy bude k vidění v novince od Netflixu Boo, Bitch. Laurel Marsden hraje Mayfair Lipp. Mayfair je zodpovědná za to, že Lucy nastupuje do 10. Hladových her. Momentálně vystupuje v komiksovce Ms. Marvel. Lilly Cooper hraje Arachne Crane, mentorku pro splátce z Distriktu 10. Hraje také v seriálu Zaklínač. Luna Steeples byla obsazena jako Dill, splátce z Distriktu 11. Znát ji můžete ze seriálu Overdue. A Hiroki Berrecloth vystupuje jako Treech, splátce z Distriktu 7. Předtím byl k videní v seriálu Red Rose.

Děj je zasazený několik desítek let před původní Hunger Games. Hlavním protagonistou je mladý Coriolanus Snow, pozdější prezident Panemu. Oficiální knižní synopse o příběhu uvádí následující: Pohánějí ho ambice. Soupeření ho žene kupředu. Ale za moc se platí. Je ráno v Den sklizně, který zahajuje desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow se v Kapitolu připravuje na svou jedinou příležitost získat slávu jako trenér, jeho šance jsou však mizivé. Dostal ponižující úkol trénovat největšího outsidera, splátkyni z Dvanáctého kraje. V Aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo ni Coriolanus zahoří ke své splátkyni city... a stane před zásadním rozhodnutím: řídit se pravidly, nebo přežít?

Prequel původní série s Jennifer Lawrence bude uvedený 17. listopadu 2023. V hlavních rolích vystupují Tom Blyth a Rachel Zegler. Jako režisér se vrací Francis Lawrence. Poslední verzi scénáře napsal Michael Lesslie, který upravil starší scénář od autorky předlohy Suzanne Collins a Michaela Arndta.

Foto je ilustrační: Euforie

Zdroj: Deadline I, II

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest