Fall: Na mnohasetmetrovém stožáru jde o život

Fall: Na mnohasetmetrovém stožáru jde o život | Fandíme filmu
Lionsgate
Zobrazit další 3 obrázky
Pusťte si teaser trailer nového snímku, kde dvě ženy šplhají na nebezpečně vysokou anténu.

Fanoušci snímků, kde se bojuje o přežití, by mohli být potěšeni letos v létě, kdy na ně čeká novinka Fall (Pád). Film pojednává o dvou nejlepších kamarádkách, které žijí pro to, aby překonávaly své limity a stavěly se strachu. Tudíž se rozhodnou vyšplhat na 600 metrů vysoký, opuštěný rádiový vysílač. Bohužel však ve výšce uváznou a nemají se jak dostat dolů. Jejich lezecké schopnosti si projdou při zoufalém boji o přežití zátěžovou zkouškou, když je ohrožují povětrnostní podmínky i nedostatek zásob.

První teaser zatím mnoho neprozradil. Vlastně jde jen o ukázku samotného stožáru a situace, v níž se dvě ženy nacházejí. Bohužel, v upoutávce stará anténa působí dost digitálně, chybí potřebný pocit závrati, jaký dokázaly navodit snímky jako Mission: Impossible 4, Muž na laně, Ad Astra nebo rovnou dokument Free Solo. Třeba výsledný dojem ze snímku bude lepší, zatím je to takové nedopečené.

Dvě protagonistky ztvárnily Grace Caroline Currey a Virginia Gardner. V jedné z vedlejších rolí vystupuje Jeffrey Dean Morgan. Režíruje Scott Mann, jenž má za sebou Turnaj zabijáků nebo Poslední zúčtování. V zámořských kinech bude snímek uváděný od 12. srpna, o další distribuci zatím podrobnosti neznáme.

Podklady a foto: Lionsgate

Galerie: 4

Fall: Na mnohasetmetrovém stožáru jde o život | Fandíme filmu Fall: Na mnohasetmetrovém stožáru jde o život | Fandíme filmu Fall: Na mnohasetmetrovém stožáru jde o život | Fandíme filmu Fall: Na mnohasetmetrovém stožáru jde o život | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest