Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem

Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 7 obrázků
Dwayne Johnson naplno představuje svého nezastavitelného antihrdinu ze světa DC komiksu.

Je to tady. Komiksový antihrdina Black Adam představil plnohodnotný trailer. V minulosti jsme viděli krátké ukázky, teď je tu delší video, z něhož si můžeme o filmu trochu udělat obrázek. Rychle se seznamuje se zkrácenou verzí Adamovy historie, a pak už hurá do moderního světa, kde bývalý otrok se silou boha čelí moderním protivníkům. Ale také hrdinskému spolku zvanému Justice Society, jež se ho snaží trochu převychovat – přesvědčit jej o tom, aby svoje schopnosti nevyužíval jako zabijácký mstitel, ale jako čestný hrdina.

Dwayne Johnson v hlavní roli je stále ten starý známý „The Rock“, který je už delší dobu značkou sám pro sebe. Uvidíme, zda to pomůže relativně neznámou postavu Dwayne Johnson divákům snáze přiblížit, anebo bude naopak na škodu, že Johnson v roli nikdy tak docela nezmizí. Upoutávka kombinuje drsňácké momenty s nadskázkou a vtipem, na chvíli se vedle Adama mihnou v ukázce i další hrdinové. Nevypadá to vyloženě špatně, ale nějaký silný wow moment nebo celkový náboj pro tuto chvíli chybí. Snímek momentálně prochází přetáčkami, tak snad se filmařům povede do podzimu vše patřičně doladit a přinést dobrou zábavu.

Příběh začíná před 5000 lety v zemi Kahndaq, která vzkvétala a byla protkána magií. Byla však vybudována na zádech otroků. Black Adam byl jedním z nich a už to dál nehodlal snášet. Proto povstal a postavil se za svůj lid. Lidi potřebovali hrdinu, ale měli jen jeho. A tak udělal, co bylo třeba. Za to však byl uvězněný na pět tisíc let do žaláře. Teď je konečně volný a přísahá, že tentokrát už jej nikdo nezastaví. Součástí snímku bude hrdinský tým JSA – Justice Societ of America (Americký spolek spravedlnosti) - Hawkman, Doctor Fate, Cyclone a Atom Smasher. V hlavních rolích Dwayne Johnson, Pierce Brosnan, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell, Sarah Shahi, Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer a Bodhi Sabongui. Režíruje Jaume Collet-Serra. Datum premiéry je stanovené na 20. 10. 2022.

Podklady a foto: Warner Bros.

Galerie: 8

Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu Black Adam: Trailer pro superhrdinský komiks s The Rockem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest