Balada o ptácích a hadech: První teaser láká na nové Hunger Games

Balada o ptácích a hadech: První teaser láká na nové Hunger Games | Fandíme filmu
Lionsgate Films
Kdo je pták a kdo had?

Studio Lionsgate v dubnu zveřejnilo na CinemaConu teaser pro snímek Balada o ptácích a hadech, tedy další film ze světa Hunger Games. Teď bylo video konečně zveřejněno oficiálně online. Ačkoliv jde o poměrně dlouhý teaser, bohužel neobsahuje žádné artworky, pohled do zákulisí nebo prostě něco, co by nám ukázalo cokoliv z vlastního filmu. Jde vlastně jen o animované logo snímku s několika citáty, kde se proplétají pták a had. Vzpomeňte si, že něčeho podobného jsme byli svědky i u čtyř starších filmů ze světa Hunger Games.

Děj je zasazený několik desítek let před původní Hunger Games. Hlavním protagonistou je mladý Coriolanus Snow, pozdější prezident Panemu. Oficiální knižní synopse o příběhu uvádí následující: Pohánějí ho ambice. Soupeření ho žene kupředu. Ale za moc se platí. Je ráno v Den sklizně, který zahajuje desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow se v Kapitolu připravuje na svou jedinou příležitost získat slávu jako trenér, jeho šance jsou však mizivé. Dostal ponižující úkol trénovat největšího outsidera, splátkyni z Dvanáctého kraje. V Aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo ni Coriolanus zahoří ke své splátkyni city... a stane před zásadním rozhodnutím: řídit se pravidly, nebo přežít?

Prequel původní série s Jennifer Lawrence bude uvedený 17. listopadu 2023. V hlavních rolích vystupují Tom Blyth a Rachel Zegler. Jako režisér se vrací Francis Lawrence. Poslední verzi scénáře napsal Michael Lesslie, který upravil starší scénář od autorky předlohy Suzanne Collins a Michaela Arndta.

Foto je ilustrační: Hunger Games: Catching Fire

Podklady: Lionsgate

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest