Hunger Games: Nástupkyně Jennifer Lawrence se hlásí do služby

Hunger Games: Nástupkyně Jennifer Lawrence se hlásí do služby | Fandíme filmu
Lionsgate Films
Zobrazit další 1 obrázek
Nastupující herecká hvězda buď předvedla naprosto bizarní náhodu, anebo odhalila svou další roli. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: A je to oficiálně potvrzeno, Rachel Zegler skutečně byla obsazena do do Balady o ptácích a banditech.

Původní zpráva: Už brzy začne natáčení Balady o ptácích a hadech, nového filmu ze světa Hunger Games. Ve snímku se vydáváme do minulosti, kdy se Coriolanus Snow teprve šplhá k moci. Pomoci mu k tomu mají desáté Hladové hry, kde jako trenér cvičí jednoho z účastníků. K jeho smůle byl přidělený k outsiderce z 12. kraje. Teď to vypadá, že už známe představitelku této role.

Herečka a zpěvačka Rachel Zegler na svém Twitteru sdílela příspěvek, v němž stojí: listen up….. can y’all grow restfully? are you becoming an individual resting decisively?“ To na první pohled působí jako poměrně náhodná motivační fráze. Když nicméně vezmete první písmena z každého slova, tak vám to poskládá Lucy Gray Baird, což je jméno díky, která je v Baladě o ptácích a hadech vyslána do Hladových her. Buď jde tedy o naprosto neskutečnou shodu okolností, anebo nám Zegler touto kryptickou cestou naznačuje, že roli dostala.

Původní série snímků pomáhala ke slávě Jennifer Lawrence a také Zegler teď stojí na začátku své kariéry a postupně sbírá zajímavé herecké příležitosti. Začínala v muzikálu West Side Story Stevena Spielberga a následně dostala role v Shazamovi 2 a ve Sněhurce. Pro Lucy Gray Baird je důležité, že v rámci příběhu zpívá, takže i z tohoto pohledu dává obsazení pěvecky zkušené herečky smysl.

Děj je zasazený několik desítek let před původní Hunger Games. Hlavním protagonistou je mladý Coriolanus Snow, pozdější prezident Panemu. Oficiální knižní synopse o příběhu uvádí následující: Pohánějí ho ambice. Soupeření ho žene kupředu. Ale za moc se platí. Je ráno v Den sklizně, který zahajuje desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow se v Kapitolu připravuje na svou jedinou příležitost získat slávu jako trenér, jeho šance jsou však mizivé. Dostal ponižující úkol trénovat největšího outsidera, splátkyni z Dvanáctého kraje. V Aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo ni Coriolanus zahoří ke své splátkyni city... a stane před zásadním rozhodnutím: řídit se pravidly, nebo přežít?

Prequel původní série s Jennifer Lawrence bude uvedený 17. listopadu 2023. V hlavních rolích vystupují Tom Blyth a Rachel Zegler. Jako režisér se vrací Francis Lawrence. Poslední verzi scénáře napsal Michael Lesslie, který upravil starší scénář od autorky předlohy Suzanne Collins a Michaela Arndta.

Foto je ilustrační: Hunger Games

Zdroj: Rachel Zegler

Galerie: 2

Hunger Games: Nástupkyně Jennifer Lawrence se hlásí do služby | Fandíme filmu Hunger Games: Nástupkyně Jennifer Lawrence se hlásí do služby | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest