Rychle a zběsile 10: Vrací se další stará známá postava

Rychle a zběsile 10: Vrací se další stará známá postava | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit další 2 obrázky
Na desítce opět pracuje člověk, který už od čtyřky pro Rychle a zběsile točí akční scény.

Natáčení Rychle a zběsile 10 (Fast X) pokračuje už pátým týdnem, jak si můžete dole ověřit ve videu, které ze zákulisí sdíleli Vin Diesel a Jason Momoa. Vypadá to, že Diesel našel v Momoovi spokojeného kumpána. Představují spolu káru, v níž bude Jasonův záporák ve snímku jezdit. Na place jsou v první den natáčení nové akční scény.

Všechno stále nasvědčuje tomu, že režii snímku skutečně zajišťuje Louis Leterrier, který převzal úkol po odstoupivším Justinu Linovi. Alespoň to zaznívá v článku od The Hollywood Reporteru, který odhalil staronovou hereckou posilu. Po pauze v Rychle a zběsile 9 se vrací Scott Eastwood, jako Little Nobody, pravá ruka Pana Nikoho (Mr. Nobody), jehož v dosavadních filmech ztvárnil Kurt Russell. Eastwood v osmičce žádný velký dojem neudělal, a tak může jeho návrat trochu překvapit. Možná při natáčení minulého filmu prostě neměl čas, možná naopak tentokrát neměl čas Kurt Russell a scénář potřeboval, aby se na scéně objevil nějaký vládní agent. Anebo prostě sága chce mít co nejširší obsazení, a když se nechce vrátit Dwayne Johnson, musí si rychlá rodina vystačit alespoň s Eastwoodem.

A na závěr ještě jedna zajímavost. Nedávno jsme se dozvěděli, že sekundárnímu štábu pro Rychle a zběsile 10 velí Olivier Schneider. Tehdy jsem se divil, že tuhle pozici nezastává veterán Spiro Razatos, který akční scény pro sérii natáčí už od čtyřky. Herečka Michelle Rodriguez nicméně sdílela z Říma vzkaz, že tam točí Rychle a zběsile 10 právě se Spirem. Na desítce tedy nejspíš pracují oba dva pánové. Asi je dost práce pro všechny ;-).

V Rychle a zběsile 10 mají vystupovat Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludarcis, Sung Kang, Charlize Theron, Daniela Melchior, Brie Larson, Jason Momoa, Scott Eastwood a Alan Ritchson. Režíruje Louis Leterrier. Datum premiéry je momentálně ohlášené na 18. května 2023.

Foto je ilustrační, Rychle a zběsile 8

Zdroje: The Hollywood Reporter, Michelle Rodriguez

Galerie: 3

Rychle a zběsile 10: Vrací se další stará známá postava | Fandíme filmu Rychle a zběsile 10: Vrací se další stará známá postava | Fandíme filmu Rychle a zběsile 10: Vrací se další stará známá postava | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest