Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy

Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 8 obrázků
Mnohovesmír šílenství bude plný známých hostů a poslední teasery ukazují hned několik z nich.

Premiéra Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství proběhne už za týden, takže pokud si nechcete kazit překvapení, nejnovější ukázky si možná ani nepouštějte. Nicméně jsou tady a ukazují toho docela dost. Na čerstvě ukončeném CinemaConu mohli diváci vidět střet hrdinů s obří vesmírnou chobotnicí, Gargantosem, v rámci zveřejněné dvacetiminutové ukázky z filmu. My se teď dočkáváme alespoň toho souboje s Gargantosem. A musí se nechat, že sledovat Strange (Benedict Cumberbatch), jak různě kombinuje svoje síly, je fajn.

Pak je tu druhé video, v němž konečně na plnou pusu zazní, že ve snímku budou vystupovat The Illuminati. Doteď se o tom šuškalo v různých zákulisních drbech a předchozí trailery to naznačovaly, Mordo (Chiwetel Ejiofor) to teď říká naplno. V komiksech jsou Illuminati mocnou zákulisní entitou, sdružením mocných osobností marvelovského univerza, které se snaží bránit naši realitu před těmi největšími hrozbami. Napjatě očekáváme, jaké nakonec bude složení „Iluminátů“ ve filmovém světě.

S jistotou můžeme hovořit minimálně o jednom členovi. Dříve jsme slyšeli hlas Profesora X (Patrick Stewart), teď můžeme vidět i charakteristicky žlutý vozíček, v němž jezdil v animované sérii z 90. let. To ale není všechno! Tahle upoutávka také potvrzuje starší zpráv o tom, že ve snímku bude vystupovat Captain Carter (Hayley Atwell) – naprosto jednoznačně vidíme její štít, známý z animované série What If…? A nové video také jasněji ukazuje Mariu Rambeau (Lashana Lynch) jako alternativní verzi Captain Marvel. Kdybyste ji ve videu prošvihli koukněte dolů do galerie.

Tam na vás čekají ostatně také ty nejnovější plakáty a fotky.

Dveře do multiversa plného tajemství a šílenství se otevírají. Iron Man a Captain America jsou po zuřivé bitvě v Avengers: Endgame pryč a předpokládalo se, že centrální úlohu v Avengers převezme Doctor Strange, dřívější geniální chirurg a ten nejmocnější kouzelník. Jenže po tom, co použil zakázané kouzlo (které je považované za to vůbec nejnebezpečnější) k tomu, aby silou vůle manipuloval s časem a prostorem, otevřely se dveře k tajuplnému šílenství zvanému „mnohovessmír“. Aby dal ve světě, kde se všechno neustále mění věci opět do pořádku, vyhledá Strange pomoc svého spojence a nejvyššího kouzelníka Wonga a nejsilnější Avengerku – Wandu, alias Scarlet Witch. Nad lidstvem se vznáší strašlivá hrozba a celé univerzum už sami zachránit nedovedou. Překvapením je, že ta největší hrozba ve vesmíru vypadá přesně jako Doctor Strange… Režisér Sam Raimi, známý svým jedinečným pohledem na svět, oslní všechny diváky ohromujícím měřítkem a zcela novým vizuálním zážitkem, který bude překračovat hranice času a prostoru.

V hlavních rolích se vracejí Benedict Cumberbatch, Rachel McAdams, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor. Doplní je Elizabeth Olsen a Xochitl Gomez. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 5. 5. 2022.

Podklady a foto: Marvel

Galerie: 9

Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Poslední ukázky odhalují další postavy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest