Ironheart: Nástupnice Tonyho Starka našla režisérky

Ironheart: Nástupnice Tonyho Starka našla režisérky | Fandíme filmu
Marvel
Obsazení rozšířil další herec.

Natáčení nové Marvel série Ironheart je na dohled a tak se pomalu dokončuje podoba tvůrčího týmu. Velké hollywoodské zpravodaje potvrzují nedávné odhalení, že jedním z výkonných producentů projektu je Ryan Coogler, režisér Black Panthera. Nově se nicméně dozvídáme také to, kdo zrežíruje přímo Ironheart. A Coogler to nebude.

Otěží se ujmou dvě dámy. Samantha Bailey (You're So Talented, Dear White People, Brow Girls) a Angela Barnes (Odkaz, Blindspotting). Marvel tak zjevně pokračuje ve strategii, kdy u minisérií chce dát prostor spíš méně známým tvůrcům, aby měli příležitost se otrkat a ukázat, co v nich vězí. Nově se rozšířilo také obsazení série. Do blíže nespecifikované role byl obsazený prakticky neznámý Harper Anthony. Teoreticky by mohl hrát malého brášku hlavní hrdinky, ale to jen spekuluji.

Marvel minisérie Ironheart navazuje na Iron Manův odkaz. V komiksech je Riri Williams patnáctiletá geniální dívka, která přes svůj nízký věk má stipendium na prestižní inženýrské universitě MIT. Tam po kouscích ukradne dost materiálu na to, aby dokázala vlastnoručně vyrobit ironmanovské brnění. Když se za ní konečně pustí školní ochranka, tak uprchne a sama následně zabrání dvěma trestancům v útěku z vězení. Svůj oblek nadále vylepšuje a brzy se o ní dozví Tony Stark, který ji podporuje (to by ve filmech logicky muselo být pozměněno). Přijala kódové označení Ironheart. O sérii zatím bylo odhaleno, že ústřední úlohy se zhostí Dominique Thorne. Scenáristkou série je Chinaka Hodge.

Foto je ilustrační - komiksová předloha

Zdroje: Deadline, The Wrap

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest