Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka

Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit dalších 7 obrázků
Sada nových obrázků přibližuje vizuální podobu marvelovky, jež naváže na Spider-Mana.

Před pár dny jsme se dozvěděli, že by během blížícího se Super Bowlu mohli vidět novou upoutávku pro snímek Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Od té doby zprávu potvrdil ještě insider Daniel Richtman, tak se snad příznivci Benedicta Cumberbatche mohou pomalu začít těšit na noc ze 13. na 14. února.

Než se k nové upoutávce dopracujeme, je tu sada nových promo obrázků, které si můžete prohlédnout dole v galerii. Nové úrodě vévodí bližší pohled na Rintraha (Adam Hugill). Ten se už dříve mihl v prvním traileru, tady si jej konečně můžeme prohlédnout pořádně. V komiksech je Rintrah mimozemský kouzelník z planety R'Vaal, který vzhledem připomíná slavného Minotaura ze starých řeckých bájí. V komiksech je Strangeovým žákem.

Dále obrázky nabízejí nový pohled na Morda (Chiwetel Ejiofor), na Wandu (Elizabeth Olsen) či na několik varianta doktora Strange (Bendecit Cumberbatch) – jak totiž víme, náš ústřední hrdina bude potkávat své alternativy z paralelních dimenzí.

Dveře do multiversa plného tajemství a šílenství se otevírají. Iron Man a Captain America jsou po zuřivé bitvě v Avengers: Endgame pryč a předpokládalo se, že centrální úlohu v Avengers převezme Doctor Strange, dřívější geniální chirurg a ten nejmocnější kouzelník. Jenže po tom, co použil zakázané kouzlo (které je považované za to vůbec nejnebezpečnější) k tomu, aby silou vůle manipuloval s časem a prostorem, otevřely se dveře k tajuplnému šílenství zvanému „mnohovessmír“. Aby dal ve světě, kde se všechno neustále mění věci opět do pořádku, vyhledá Strange pomoc svého spojence a nejvyššího kouzelníka Wonga a nejsilnější Avengerku – Wandu, alias Scarlet Witch. Nad lidstvem se vznáší strašlivá hrozba a celé univerzum už sami zachránit nedovedou. Překvapením je, že ta největší hrozba ve vesmíru vypadá přesně jako Doctor Strange… Režisér Sam Raimi, známý svým jedinečným pohledem na svět, oslní všechny diváky ohromujícím měřítkem a zcela novým vizuálním zážitkem, který bude překračovat hranice času a prostoru.

V hlavních rolích se vracejí Benedict Cumberbatch, Rachel McAdams, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor. Doplní je Elizabeth Olsen a Xochitl Gomez. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 5. 5. 2022.

Podklady a foto: Marvel Studios

Galerie: 8

Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Prohlédněte si minotauřího kouzelníka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest