Ironheart: Tony Stark našel představitelku své dívčí následovnice

Ironheart: Tony Stark našel představitelku své dívčí následovnice | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 1 obrázek
Geniální mladá dívka dokázala svépomocí postavit nejlepší zbroj od dob Iron Mana. Teď jí Marvel nadělil vlastní sérii a obsadil hlavní roli.

O tom, že by mohl Marvel zfilmovat příběh Ironheart, se šušká již delší dobu. Teď to na Disneyho konferenci pro investory oficiálně potvrdil šéf studia Kevin Feige. Během prezentace uvedl, že série bude pojednávat o geniální vynálezkyni Riri Wiliams, která dokázala vytvořit nejdokonalejší zbroj od dob Iron Mana. Feige zároveň oznámil, že Marvel do hlavní role obsadil Dominique Thorne. Ta zatím měla vedlejší roli ve snímku Kdyby ulice Beale mohla mluvit a uvidíme ji v dramatu Judas and the Black Messiah. Feige neuvedl, kdy si minisérie odbude premiéru. Padl pouze neurčitý termín „brzy“ a celkově společnost Disney během prezentace představovala série, které divákům nabídne „v několika následujících letech“.

Poprvé se o zfilmování Ironheart psalo v roce 2018, kdy Jada Smith napsala o hrdince scénář, který se umístil na Black Listu, výročně vydávaném seznamu nejlepším nerealizovaných scénářů. Nemáme žádné zprávy o tom, zda Marvel s Jadou jakkoliv spolupracuje. Pak se několikrát objevily nepotvrzené zákulisní zvěsti, které hovořily o tom, že se Ironheart chystá. V komiksech je Riri patnáctiletá geniální dívka, která přes svůj nízký věk má stipendium na prestižní inženýrské universitě MIT. Tam po kouscích ukradne dost materiálu na to, aby dokázala vlastnoručně vyrobit ironmanovské brnění. Když se za ní konečně pustí školní ochranka, tak uprchne a sama následně zabrání dvěma trestancům v útěku z vězení. Svůj oblek nadále vylepšuje a brzy se o ní dozví Tony Stark, který ji podporuje (to by ve filmech logicky muselo být pozměněno). Přijala kódové označení Ironheart. Poprvé se objevila v komiksech v roce 2017 a vytvořil ji Brian Michael Bendis, populární autor, který stál za vznikem marvelovského Ultimate světa a je zodpovědný za populární příběhy, série a události, jako jsou New Avengers, Secret War, House of M, Secret Invasion, Siege nebo Age of Ultron.

Foto: Marvel

Zdroj: Disney Investor Day

Galerie: 2

Ironheart: Tony Stark našel představitelku své dívčí následovnice | Fandíme filmu Ironheart: Tony Stark našel představitelku své dívčí následovnice | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest