Alita: Bojový Anděl – Tvůrci stále počítají s dvojkou

Alita: Bojový Anděl – Tvůrci stále počítají s dvojkou | Fandíme filmu
20th Century Fox
Jen co dokončí Robert Rodriguez Boba Fetta, vrátí se k adaptaci kybernetické mangy.

Začátkem roku 2019 dorazila do kin Alita: Bojový Anděl, dlouho odkládaná sci-fi Jamese Camerona, kterou nakonec tvůrce Terminátora pouze napsal a produkoval a režii přenechal Robertu Rodriguezovi, protože v té době už byl plně zaměstnaný přípravou šedesáti pěti dalších pokračování Avatara.

Kdo ví, jak by film dopadl v Cameronových rukou, v těch Rodriguezových nakonec nešlo o stoprocentní úspěch. Řada recenzentů i diváků si film užila, zároveň se našla část publika, podle které byl snímek poněkud naivistický, nepřekvapivý a uspěchaný ve svém vyprávění. A ani v kinech se z Ality nepodařilo udělat takový hit, aby o pokračování nemohlo být sporu.

Nad návratem dívky s velkýma očima tak vždy visel otazník, ačkoliv tvůrci během let vždy trvali na tom, že o pokračování minimálně stojí. A podle toho, co aktuálně říká Rodriguez, o něj i aktivně usilují. V rozhovoru pro The Hollywood Reporter Robert uvedl:

„Nedávno jsem o tom s Jimem mluvil. Pořád máme velký zájem. Řekl jsem mu, ať mě nechá dokončit Boba [Fetta] a pak dáme dohromady námět.“

Boba Fett bude mít za pár dní premiéru, zcela hotový bude začátkem příštího roku. Někdy na jaře by tak Rodriguez s Cameronem mohli dát dohromady námět, přednést jej studiu, a pak se uvidí, zda se jim pokračování podaří prosadit.

Foto: 20th Century Studios

Zdroj: The Hollywood Reporter

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest