Aquaman 2: Král moří bude muset uzavřít nelehké spojenectví

Aquaman 2: Král moří bude muset uzavřít nelehké spojenectví | Fandíme filmu
Warner Bros.
Aquaman and the Lost Kingdom v nejnovější synopsi poodhaluje svou zápletku.

Společnost Warner Bros. zveřejnila podrobnosti k některým svým chystaným filmům příštího roku. Dočkali jsme se castingových novinek o The Flashovi a Batgirl, ale třeba také nové synopse pro film Aquaman and the Lost Kingdom. Ta říká:

Když je osvobozená prastará síla, musí Aquaman uzavřít nelehkou koalici s nepravděpodobným spojencem, aby chránil Atlantidu a svět před nezvratným zničením.

Lze předpokládat, že onou „prastarou silou“ bude zřejmě ztracené podmořské království Nercus, jež se po letech probudí a s válečnou krvežíznivostí vytáhne do světa. O nepravděpodobném spojenectví taktéž zatím můžeme jen spekulovat. Je tu možnost, že se Arthur (Jason Momoa) bude muset spojit s poraženým a uvězněným bratrem Ormem (Patrick Wilson), ale také by mohl potřebovat pomoc Black Manthy (Yahya Abdul-Mateen II). Kterému z nich dáváte větší šance?

Aquamana 2 režíruje opět James Wan. Scenáristou je David Leslie Johnson-McGoldrick. Jason Momoa se vrací jako Aquaman, Amber Heard jako Mera, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta, Dolph Lundgren jako Nereus a Patrick Williams jako Orm. Nově obsazený byl do zatím blíže neurčené role Pilou Asbæk.. České a slovenské datum premiéry je stanovené na 15.12. 2022.

Foto: Warner Bros.

Zdroj: Warner Bros.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest