Blue Beetle: Kdo bude hrát dalšího DC superhrdinu

Blue Beetle: Kdo bude hrát dalšího DC superhrdinu | Fandíme filmu
Warner Bros. Interactive Entertainment
Zobrazit další 3 obrázky
Mladý superhdina díky mimozemské technologii umí povolat brnění či zbraně a míří na HBO.

DC Films krom celovečeráků pro kina a minisérií připravují do budoucna také snímky určené exkluzivně pro streamovací službu HBO Max. Dočkáme se takto například Batgirl nebo čerstvě oznámené Black Canary. Dalším do streamovací party je Blue Beetle – pozemšťan, jemuž se na páteř přichytí mimozemský skarab, díky kterému získává možnost přivolávat nejrůznější štíty a zbraně.

Nedávno jsme se dozvěděli, že do hlavní role chystaného snímku byl obsazený Xolo Maridueña, mladý herec, jenž je divákům známý především díky seriálu Cobra Kai, ale objevil se třeba také v Twin Peaks: The Return. Podle informací The Hollywood Reporteru Warner herce definitivně obsadil těsně před slavnostní premiérou Sebevražedného oddílu, na níž už byl herec pozvaný jako součást DCčkové rodiny. Film zrežíruje Angel Manuel Soto, scénář píše Gareth Dunnet-Alcocer.

Původ postavy sahá až do roku 1939, takže je stejně stará jako Batman, nicméně na rozdíl od netopýřího muže, Blue Beetle tehdy ještě nebyl součástí DC. Superhrdina zpočátku vystřídal několik komiksových vydavatelství a až později natrvalo zakotvil u DC. Pod přezdívkou vystupovaly celkem tři postavy – Dan Garret, Ted Kord a Jaime Reyes. Kromě komiksu se Blue Beetle také objevil třeba ve videohře Injustice 2, kde změřil síly s celou plejádou kolegů.

Celovečerní film se zaměří na Reyese, latinsko-amerického středoškoláka, jenž po cestě ze školy s dvojicí nejlepších přátel objeví na opuštěném pozemku polomrtvého skaraba. Brouka si hrdina ze zvědavosti odnese domů a v noci se mu přichytí na páteř, čímž Jaime získá mimozemské brnění, které mu propůjčí rychlost a sílu. Zároveň také může vytvořit zbraně, štíty nebo křídla.

Foto: DC

Zdroj: The Hollywood Reporter

Galerie: 4

Blue Beetle: Kdo bude hrát dalšího DC superhrdinu | Fandíme filmu Blue Beetle: Kdo bude hrát dalšího DC superhrdinu | Fandíme filmu Blue Beetle: Kdo bude hrát dalšího DC superhrdinu | Fandíme filmu Blue Beetle: Kdo bude hrát dalšího DC superhrdinu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest