Armáda zlodějů: Fotky z nového filmu ze světa Armády mrtvých

Armáda zlodějů: Fotky z nového filmu ze světa Armády mrtvých | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 4 obrázky
Ještě než se vyrojily zombie, už se vykrádaly sejfy. Seznamte se se zápletkou nového dobrodružství.

Zack Snyder chystá pro Netflix svoji novinku Rebel Moon. Už teď nicméně můžete na streamovací platformě sledovat jeho poslední snímek, Armáda mrtvých. V té se parta najatých žoldáků vydává do zombíky zamořeného Las Vegas, aby tam vyzvedla peníze z neprodyšného sejfu. Snímek dal vzniknout celému univerzu, kdy Snyder uvažuje o pokračování a několik projektů je už teď v přípravě. Konkrétně animovaný spin-off a prequel Armáda zlodějů (Army of Thieves).

Ta postupně odhaluje první podrobnosti. Na snímku je zajímavé, že zřejmě vůbec nebude obsahovat zombie. S původní Armádou novinku pojí postava geniálního kasaře Ludwiga Dietera, který i tentokrát před sebou bude mít extrémně obtížný zlodějský úkol.

V novém snímku na Dietera čeká životní dobrodružství, když jej tajuplná žena naverbuje do své party složené z těch nejhledanějších zločinců. Skupina se pokusí postupně v řadě za sebou rozlousknout napříč Evropou několik sejfů, o kterých se traduje, že jsou naprosto nedobytné.

V hlavní roli se jako Dieter vrací Matthias Schweighöfer, jenž zároveň snímek také zrežíroval. Obsazení doplňují Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee, Guz Khan a Jonathan Cohen. Námět připravil Zack Snyder společně s Shayem Hattenem (Armáda mrtvých, John Wick 3), jenž následně napsal scénář. Snímek dorazí na Netflix letos na podzim. Dole v galerii jsou nově zveřejněné fotky.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 5

Armáda zlodějů: Fotky z nového filmu ze světa Armády mrtvých | Fandíme filmu Armáda zlodějů: Fotky z nového filmu ze světa Armády mrtvých | Fandíme filmu Armáda zlodějů: Fotky z nového filmu ze světa Armády mrtvých | Fandíme filmu Armáda zlodějů: Fotky z nového filmu ze světa Armády mrtvých | Fandíme filmu Armáda zlodějů: Fotky z nového filmu ze světa Armády mrtvých | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest