Out of Death: Zhluboka se nadechněte, blíží se další hnůj s Brucem Willisem

Out of Death: Zhluboka se nadechněte, blíží se další hnůj s Brucem Willisem | Fandíme filmu
Vertical Entertainment
Zobrazit další 4 obrázky
Kdybyste náhodou ještě neměli dost příkladů toho, jak už je bývalé superstar všechno jedno, je tu trailer na další tuctovou kriminálku, kde „hraje“.

Jen na letošní rok má premiéru ohlášenou alespoň šest filmů s Brucem Willisem. A kdo ví, zda je to číslo konečné. Bruce to ve aktuálně seká jak Baťa cvičky, takže pro něj podobné počty nejsou vůbec problém. Jak se dá takové výkonnosti dosáhnout? To naznačuje i trailer na nový thriller Out of Death. Ačkoliv je Willisova hlava rozpláclá přes půlku plakátu, v upoutávce už má prostoru podstatně méně a dá se usuzovat, že ve snímku dlouho neohřeje. Bývalá akční hvězda svou současnou kariéru zkrátka staví na tom, že zaprodá svoje jméno propagaci nějaké podprůměrné akci/kriminálce/thrilleru. Producenti jsou šťastní, že jinak naprosto tuctové béčko mají jak prodat. Willis je šťastný, že za pár dní odfláknutého natáčení shrábne tučný šek. A zřejmě pořád ještě musí být šťastný i určitý segment diváků, jinak by jistě tolik rychlokvašných filmů s Brucem nevznikalo.

Aktuální novinka Out of Death je přesně ten případ, kdy se Willis už ani v traileru příliš neukáže, při pronášení replik se nijak zvlášť nesnaží, celou dobu působí znuděně a ze všech zúčastněných z něj vyzařuje nejméně energie.

Bruce hraje Jacka Harrise, policajta v důchodu, kterému tichý oddech v divočině naruší setkání s osamělou turistkou Shannon (Jaime King). Ta je na útěku před zkorumpovanými policisty, kteří se ji snaží zabít poté, co je přistihla při jejich špinavostech. Jack chce mladé ženě za každou cenu pomoci. Proto v sobě musí probudit svého vnitřního zabijáka, aby přežil jak divočinu, tak lidské zabijáky, kteří ji obývají.

Krom Willise a King ve snímku hrají Lala Kent, Kelly Greyson, Tyler Jon Olson a Michael Sirow. Snímek jako svůj celovečerní debut netočil Mike Burns, který dosud ve filmech dohlížel hlavně na výběr písní. Scénář napsal Bill Lawrence, jehož je třeba nezaměňovat s Billem Lawrencem, zkušeným scenáristou komediálních seriálů. Snímek jde do kin a na VOD 16. července.

Podklady a foto: Vertical

Galerie: 5

Out of Death: Zhluboka se nadechněte, blíží se další hnůj s Brucem Willisem | Fandíme filmu Out of Death: Zhluboka se nadechněte, blíží se další hnůj s Brucem Willisem | Fandíme filmu Out of Death: Zhluboka se nadechněte, blíží se další hnůj s Brucem Willisem | Fandíme filmu Out of Death: Zhluboka se nadechněte, blíží se další hnůj s Brucem Willisem | Fandíme filmu Out of Death: Zhluboka se nadechněte, blíží se další hnůj s Brucem Willisem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest