Hawkeye: Hrdinka Echo, jež dostane vlastní sérii, na nových fotkách

Hawkeye: Hrdinka Echo, jež dostane vlastní sérii, na nových fotkách | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 1 obrázek
Jeremy Renner naznačuje, že se v Hawkeyeovi vrátí jako samurajský zabiják Ronin.

vloni v létě jsme se doslechli o tom, že by se v sérii Hawkeye měla objevit Maya Lopez, alias Echo, neslyšící hrdinka se super rychlými reflexy, jež dokáže napodobit pohyby svých protivníků. V prosinci byla do role obsazena Alaqua Cox, dosud neznámá herečka, která si zuby prořeže právě v Hawkeyeovi. Herečka je neslyšící, stejně jako její postava.

Lze usuzovat, že v sérii bude mít Echo důležitou úlohu. Na fotkách z natáčení jsme mohli vidět Hawkeye s naslouchátkem. Echo mu zřejmě bude pomáhat s potížemi se sluchem, které měl Clint Barton i v komiksech. Postava také v komiksech po Clintovi přebírá jeho identitu Ronina, tedy podobu, v jaké jsme Bartona viděli v Avengers: Endgame, když po vymazání rodiny pouze prahl po krvi zlosynů. Ronin se mimochodem v sérrii zřejmě přihlásí opět o slovo. Dříve se proslýchalo, že bychom se kromě Hawkeyovi současnosti mohli podívat také na to, co dělal před začátkem Avengers: Endgame. A nedávno Jeremy Renner v Instagram story zničeho nic sdílel fotku sebe sama v Roninově kostýmu.

Uvidíme, zda se Ronin ukáže pouze ve flashbacích, anebo Maya Lopez skutečně po Clintovi jeho zabijáckou identitu převezme. Už teď je dané, že s Mayou Marvel do budoucna zásadním způsobem počítá, protože dostane vlastní minisérii, již připravují Etan a Emily Cohenovi, s Alaquou Cox v hlavní roli. Nic bližšího o novém seriálu zatím nevíme, nicméně prozatím jsou tu alespoň nové fotky Echo z natáčení Hawkeye.

Na fotkách je hrdinka vidět ve svém kostýmu, který je v tomhle zpracování dost civilní, ke komiksové inspiraci odkazuje snad jen páska na stehně. Na jedné z fotek je ve společnosti Alaquy Cox k vidění také Fra Fee, jenž hraje postavu jménem Kazimierz Kazimierczak, což je v komiksech člen tzv. „teplákové mafie“, ozbrojeného gangu, se kterým se zřejmě Hawkeye a jeho učednice Kate Bishop (Hailee Steinfeld) v sérii utkají.

Fotky přinesl server Just Jared, všechny si je můžete prohlédnout přímo po prokliknutí na jeho stránky.

Hawkeye je nová marvelovská minisérie. V hlavní roli se vrací Jeremy Renner, novou hrdinku Kate Bishop hraje Hailee Steinfeld. Showrunnerem je Jonathan Igla. Scénář k minisérii společně s Iglem píší Katrina Mathewson a Tanner Bean. Režírují Rhys Thomas a duo Bert & Bertie.

Zdroje: Just Jared, Jeremy Renner (prostřednictvím Murphy's Multiverse)

Galerie: 2

Hawkeye: Hrdinka Echo, jež dostane vlastní sérii, na nových fotkách | Fandíme filmu Hawkeye: Hrdinka Echo, jež dostane vlastní sérii, na nových fotkách | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest