Bleskovky: Šéf Marvelu o Black Knightovi a dalších projektech

Bleskovky: Šéf Marvelu o Black Knightovi a dalších projektech | Fandíme filmu
Marvel
Will Smith a politika, Mackie byl pro Falcona zrozený, jasnovidka detektivkou, novinka o Svěráků a další krátké zprávy.

Bleskovky jsou rubrika určená kratším zprávám a zajímavostem, které neplní titulní stránky, ale zaslouží si svůj prostor.

Will Smith zváží vstup do politiky

Vstup slavných osobností do politiky není ničím výjimečným. Z Hollywoodských herců můžeme zmínit třeba Arnolda Schwarzeneggera či Ronalda Reagana. Další známou tváří, která by mohla začít svoji politickou kariérou, by mohl být podle vlastních slov Will Smith. Ten byl v jednom z rozhovorů v rámci propagace nové dokumentární série pro Netflix dotázán na své případné politické ambice, a i když herec nic nepotvrdil a vyjádřil svoji momentální zaneprázdněnost, za pár let dle svého vyjádření politiku zváží. Smith má určitě vlastnosti, které pomohly v politice i jiným bývalým hercům, a obecně je velmi populární mezi kolegy i mezi lidmi. Guvernér či dokonce prezident Smith tak do budoucna není vůbec vyloučená věc. (Zdroj: Pod Save America)

Anthony Mackie byl první volbou pro roli Falcona

Občas se stane, že chce studio představit určitou postavu a uvnitř panuje jednomyslná shoda o jménu, které se s danou rolí spojí. Jedním z těchto případů byl i Anthony Mackie, představitel Sama Wilsona alias Falcona, který momentálně řádí ve své minisérii na Disney+. Kuriozitu pro Variety odhalil sám šéf studia Kevin Feige, pro něhož byl Mackie vždy první a jedinou volbou do role, která se poprvé objevila v Captain America: The Winter Soldier. Vzhledem k tomu, že postava se stala stálou součástí MCU, a dostala již zmíněnou vlastní minisérii, je jasné, že tato volba prostě sedla. (Zdroj: Variety)

Nová komiksovka od Netflixu zná představitelku hlavní role

V roce 2016 vyšla v nakladatelství Dark Horse Comics komiksová série s názvem Mystery Girl, která pojednávala o Trině Hampstead, dívce obdařenou jasnovidectvím a obecně darem vidět jakoukoliv přítomnost či budoucnost. Tajemství se však skrývá v její minulosti, jelikož si nepamatuje svůj život 10 let dozadu, a tím pádem původ svých schopností. Trina pracuje jako detektiv a schopnosti využívá k řešení různých záhad. Zajímavé látky se chytil Netflix, který připravuje filmovou adaptaci. Hlavní postavu si zahraje komediální herečka Tiffany Haddish. Režie snímku pak byla svěřena režisérovi McG. (Charlieho Andílci, Chůva na zabití). (Zdroj: Coming Soon)

Tvůrčí duo Svěrák - Svěrák chystá nový celovečerní film

Úspěšný tvůrčí tandem Zdeňka a Jana Svěrákových začal nedávno v Praze natáčet svůj nový projekt s názvem Betlémské světlo. Režie filmu se ujal Jan, hlavní roli hraje jeho otec Zdeněk, a podle slov prvního z nich bude film „O hledání životní harmonie, o hranici mezi vyrovnaností a rezignací. Toto vážnější téma pak bude zpracováno s humorem a velkou nadsázkou.“ Do dalších rolí byli obsazeni Vojtěch Kotek, Ondřej Vetchý, Tereza Ramba, Daniela Kolářová či Vladimír Javorský, za kameru pak usedl oceňovaný Vladimír Smutný (Nabarvené ptáče, Tmavomodrý svět). Rozpočet filmu se pohybuje kolem 40 milionů korun, natáčet se bude do konce května a uvedení filmu do kin se plánuje na duben 2022. (Zdroj: Bioscop)

Šéf Marvelu odpovídá

Šéf Marvelu Kevin Feige se pro BBC rozpovídal o několika spekulacích, které poslední dobou letí internetem. Dotázán byl na zvěst o tom, že by se měla chystat minisérie o Black Knightovi, tedy postavě, kterou uvidíme poprvé v The Eternals a hraje ji Kit Harington. Feige zvěst nepotvrdil ani nevyvrátil, nicméně naznačil, že je aktuálně v produkci opravdu dost minisérií. Z toho lze vyvozovat, že studio má blízkou budoucnost v rámci obsahu pro Disney+ jasně naplánovanou. Řeč přišla také na snímek Black Widow, který Feige označil za případovou studii, která ukáže, zda se film stane hitem v kinech i na Disney+ zároveň či nikoliv. Pokud ano, pak by zřejmě obdobným způsobem mohl Disney uvádět i další očekávané hity. A jako perličku Feige prozradil, že jeho nejoblíbenější baseballová čepice (nějakou čepici Feige nosí skoro na každé veřejné akci) je ta s černo-červeným logem Black Widow. (Zdroj: BBC)

Foto: Marvel

Zdroje: Pod Save America, BBC, Bioscop, Coming Soon, Variety

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest