Bleskovky: Gladiátor 2 je snad konečně na obzoru

Bleskovky: Gladiátor 2 je snad konečně na obzoru | Fandíme filmu
DreamWorks
Zobrazit další 3 obrázky
Život Kevina Smithe přiblíží dokument, Mila Kunis bojuje s drogami, vánoční horor a další krátké zprávy.

Bleskovky je rubrika určená kratším zprávám a zajímavostem, které neplní titulní stránky, ale zaslouží si svůj prostor.

Gladiátor II.

Léta se spekuluje o návratu Gladiátora. Téma opět otevřela v rozhovoru herečka Connie Nielsen, jež v prvním filmu ztvárnila Lucillu. Podle ní je pokračování v pořadí v nabitém diáři Ridleyho Scotta. Režisér musí natočit ještě asi dva filmy, ale pak už snad konečně přijde řada na Gladiátora 2. Jen podle Nielsen nesmíme čekat klasickou „dvojku“, spíš určitého duchovního následovníka, jenž bude sdílet podobné hodnoty a témata, jako první film. Dříve se spekulovalo o tom, že by v centru dění mohl být Luciellin syn Lucius, tak uvidíme, zda se skutečně druhého Gladiátora jednou dočkáme a co nám případně přinese. (Zdroj: Collider)

Rodinné drámo z židovských oslav

Cha Cha Real Smooth. To je název nového snímku Coopera Raiffa, jenž loni vyhrál se svou prvotinou Shithouse festival SXSW. Raiff v novince hraje hlavní roli baviče pro oslavy bar mitzvah, jenž naváže přátelství s mladou matkou a její autistickou dcerou. Matku hraje Dakota Johnson. (Zdroj: Deadline)

Dokument o Kevinu Smithovi

Nový dokument Clerk představí Kevina Smithe, nezávislého filmaře, který prorazil snímkem Clerks. Před 27 lety Smith uvedl v Sundance černobílou konverzační komedii, kterou natočil na vlastní náklady, svépomocí. Prorazil tak do Hollywoodu, byl součástí generace autorů, která dokázala ostatní přesvědčit o tom, že usilovat o vlastní film může opravdu každý. Smith natočil řádku celovečeráků a seriálových epizod, dostal příležitost psát svoje oblíbené komiksy, produkuje televizní show, točí podcasty a pořádá stand-upy, pro které si jako jeden z prvních dokázal skrz internet vybudovat věrnou základnu fanoušků. Dokument Clerk natočil Malcom Ingram a už v nadcházejícím týdnu bude uvedený na festivalu SXSW. (Zdroj: Deadline)

Kids’ Choice Awards 2021

Další ceny, které se rozdávaly před tím, než se prokoušeme k Oscarům, jsou Kids’ Choice Awards, které udělují dětští diváci hlasováním pro stanici Nickelodeon. Vítězové byli následující:

 • Nejoblíbenější film – Wonder Woman 1984
 • Nejoblíbenější filmová herečka – Millie Bobby Brown
 • Nejoblíbenější filmový herec – Robert Downey Jr.
 • Nejoblíbenější animák – Duše
 • Nejoblíbenější hlas z animáku – Anna Kendrick
 • Nejoblíbenější TV série pro děti – Alexa & Katie
 • Nejoblíbenější rodinná TV série – Stranger Things
 • Nejoblíbenější reality show - America’s Got Talent
 • Nejoblíbenější animovaná série – SpongeBob SquarePants
 • Nejoblíbenější ženská televizní hvězda – Millie Bobby Brown
 • Nejoblíbenější mužská televizní hvězda – Jace Norman

(Zdroj: Deadline)

Mila Kunis zápolí se závislostí na drogách

Four Good Days je drama, které se představilo loni na festivalu v Sundance a letos v květnu se snad konečně podívá na VOD. Film vychází ze skutečného příběhu jednatřicetileté Molly, která prosí svou matku Deb, se kterou se odcizily, aby jí pomohla bojovat s její drogovou závislostí. Budeme sledovat jejich společný boj se závislostí a snahu o opětovné získání vzájemné důvěry a sblížení. V hlavních rolích Mila Kunis a Glenn Close, režie – Rodrigo Garcia. (Zdroj: Deadline)

Hororové Vánoce

Dark Christmas (Temné Vánoce) jsou nový nezávislý horor od Darica Loo. Hrdinovou hororové komedie jsou Jack a odrzlá striptérka Ava, kteří jsou na Štědrý večer uvězněni ve skladišti spolu s čarodějnicí, kouzelnickým rytířem a psychopatem. Z jednoho ze skladů se ven dere mytický démon a hrdinové jej musí zastavit, aby zachránili celý svět. V hlavní roli Bee Vang, dále hrají Nicholas Brendon a Corey Sevier. (Zdroj: Deadline)

Zdroje: Deadline I, II, III, IV, V, Collider

Galerie: 4

Bleskovky: Gladiátor 2 je snad konečně na obzoru | Fandíme filmu Bleskovky: Gladiátor 2 je snad konečně na obzoru | Fandíme filmu Bleskovky: Gladiátor 2 je snad konečně na obzoru | Fandíme filmu Bleskovky: Gladiátor 2 je snad konečně na obzoru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest