The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron

The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 12 obrázků
Ústřední hrdinky fantasy pohádky už mají své představitelky, stejně tak učitelka školy Dobra.  

Pod vedením režiséra Paula Feiga, jenž stojí za Špiónem nebo dámskou verzi Krotitelů duchů, se na Netflixu nějaký čas chystá adaptace knižní fantasy série The School for Good and Evil. Jak už název napovídá, příběh se odehrává na školách Dobra a Zla, které začne navštěvovat dvojice nejlepších kamarádek. Hodná Sophie snila o škole pohádkových hrdinů, přičemž zkažená Agatha se viděla ve škole pro darebáky. Jenomže jak se záhy ukáže, všechno dopadne úplně jinak. Sophie je nečekaně přijata do školy Zla, zatímco Agatha ke svému překvapení usedne do lavice ve škole Dobra, což by mohlo vypovídat o tom, jaké obě dívky doopravdy jsou. Do ústředních rolí byly obsazeny televizní herečky Sophia Anne Caruso (Sophia) a Sofia Wylie (Agatha).

Nedávno Feig přes Twitter potrvrdil dvě herečky do vedlejších rolí. Role Leonory Lesso se ujme Charlize Theron ze špionážního thrilleru Atomic Blonde: Bez lítosti nebo z akční sci-fi Šílený Max: Zběsilá cesta. Leonora je v knižní předloze děkankou školy Zla a Sophiinou mentorkou. Její nejlepší přítelkyní je Clarissa Dovey, jež pro změnu plní stejnou funkci na škole Dobra a je profesorkou a kmotřenkou Agathy. Clarissu bude hrát Kerry Washington, kterou jsme viděli kupříkladu v komedii Pidihajzlík nebo westernu Nespoutaný Django. Pro obě herečky se bude jednat o další spolupráci s Netflixem. Theron pod jeho hlavičkou už natočila dobrodružnou sci-fi Old Guard: Nesmrtelní, Washington drama Americké dítě.

Příběh Sophie a Agathy se odehrává v pohádkovém světě, kde jsou školy pro pohádkové hrdiny a darebáky. Sophie se vidí ve škole Dobra, kdežto Agatha svými předpoklady je jako zrozená navštěvovat školu Zla. Něco však chtělo, aby tomu bylo přesně naopak a tak hrdinky skončily ve škole té druhé, což by mohlo vypovídat o tom, jaké Agatha a Sophie ve skutečnosti jsou.

Titulní fotka je ilustrační, je z filmu Rychle a zběsile 8. 

Podklady: Netflix

Galerie: 13

The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu The School for Good and Evil: Jak být darebákem bude na škole Zla vyučovat Charlize Theron | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest