Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin

Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 8 obrázků
První upoutávka Shyamalanovy novinky představuje děsivý efekt extrémně zrychleného stárnutí.

Mezi náloží nejrůznějších trailerů a upoutávek, které v Americe přinesl letošní Super Bowl, je i první ukázka na nový film M. Night Shyamalana nazvaný Old. Již z dřívější zprávy víme, že se tato jeho novinka má točit okolo skupiny lidí, která se po nálezu mrtvého těla nemůže dostat z pláže. Odvysílaná první upoutávka tuto tajemnou premisu dále přibližuje a zároveň navazuje hutnou, místy až děsivou, atmosféru.

Půlminutové video zběžně představuje osazenstvo pláže, které na ní zůstane uvězněné z neznámého důvodu. V ukázce je vidět, jak některé děti znenadání po chvíli na pláži zestárnou o řadu let až do dospělosti. Jedna mladá žena, která patrně byla před návštěvou pláže jen malá holka, dokonce otěhotní. To nejsou ale jediné efekty pláže: jedna postava v traileru zmiňuje, že oslepla, na jiné lze vidět, jak se jí mění kůže.

Je tak možné, že celá pláž způsobuje svým návštěvníkům zrychlené stárnutí, respektive rychlejší plynutí času celkově? Podobných teorií a spekulací se pravděpodobně objeví celá řada a bude jich časem přibývat s dalším vydaným promo materiálem a blížícím se datem premiéry.

To je zatím stanovené na 23. 7., kdy film studio Universal Pictures plánuje poslat do kin. Jestli to ale vzhledem ke koronavirové situace nakonec bude možné, jisté není, nelze tak vyloučit například možnost odložení vydání. Níže si pusťte vydanou krátkou ukázku sami a pod ní si pak v galerii můžete prohlédnout fotky a oficiální plakát k filmu.

Foto a podklady: Universal Pictures

Galerie: 9

Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu Old: V novince M. Night Shyamalana čas polyká životy během pár vteřin | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest