M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy

M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Dočkat bychom se měli na jaře 2021, respektive 2023.

Režisér, scenárista a producent M. Night Shyamalan to měl v posledních letech tak trochu jako na houpačce. Po letech půstu či tvůrčích průšvihů zaujal indický rodák v roce 2015 mrazivým mysteriózním hororem/thrillerem The Visit, aby o rok později těžce zabodoval s výborným Rozpolceným. Když se ukázalo, že tahle pecka se odehrává v témže světě jako Vyvolený, a dokonce se pracuje na projektu, který oba povedené snímky propojí, očekávání byla právem obrovská. Jak to celé dopadlo, asi všichni víme. Skleněný byl přijat rozpačitě, polarizoval diváckou obec a tak úplně nenaplnil svůj potenciál. Nešlo však o žádný průšvih a Shyamalan se následně vrhnul na desetidílný seriál Servant, psychologický thriller, jenž nám v dohledné době přinese služba Apple TV. A o práci se talentovaný tvůrce nemusí bát ani v budoucnu.

V pondělí studio Universal Pictures oznámilo, že se se Shyamalanem dohodlo na realizaci dalších dvou projektů. Mělo by se jednat v obou případech o thrillery, u nichž se Shyamalan postará o scénář i režii. K projektům samotným nebyly zveřejněny žádné bližší informace, vyjma předpokládaných termínů premiér. První snímek by měl dorazit do amerických kin 26. 2. 2021, druhý 17. 2. 2023. Můžeme jen doufat, že Shyamalan bude znovu ve formě (zejména jako scenárista) a připraví si pro nás nějaké hutné psychologické/mysteriózní thrillery. 

Zdroj: Variety

Galerie: 8

M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu M. Night Shyamalan si plácl se studiem Universal a natočí pro ně další dva filmy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest