Údajné kanibalské choutky mohou stát Armieho Hammera kariéru

Údajné kanibalské choutky mohou stát Armieho Hammera kariéru | Fandíme filmu
Vertigo Films UK
Zobrazit další 4 obrázky
Takhle to dopadne, když posíláte svým známostem esemesky o tom, že na ně máte doslova chuť.

Armie Hammer patřil donedávna mezi perspektivní hollywoodské hvězdičky, které se o budoucnost ve světě filmu bát nemusejí. Ponejvíce na sebe upozornil v dramatu Dej mi své jméno v roce 2017, ale objevil se i v bijácích jako Sociální síť, Sněhurka, Zrození národa či Hotel Mumbai. Občas přirozeně šlápnul i vedle, jako tomu bylo v případě finanční katastrofy Osamělý jezdec, leč takové zaváhání potká v Hollywoodu skoro každého. Nicméně žádný filmový průšvih se nevyrovná tomu, co se kolem něho děje v posledních týdnech. Hammer byl opakovaně nařčen z toho, že několika ženám poslal šokující zprávy s náznaky zvrhlého sadismu a především kanibalismu. Posléze se začala obvinění množit, když si Hammer údajně potrpí i na kruté sadistické hrátky, v nichž nechybí předstírání znásilnění, hra na pána a otrokyně a dokonce i pití lidské krve. Na sociálních sítích kolují neověřené konverzace, ve kterých herec fantazíruje a hovoří se svými sexuálními partnerkami. Dle všeho jej vzrušuje extrémní sadomasochismus s prvky kanibalismu.

Bylo naprosto jasné, že dnešní Hollywoodu takové spekulace nepřejde jen tak. I když se Hammer těmto nařčením brání, byl donucen opustit produkci připravovaného seriálu The Offer, který bude vyprávět o přípravách legendárního Kmotra. O několik dní dříve bylo oznámeno, že se Hammer neukáže ani po boku Jennifer Lopez v romantické akční komedii Shotgun Wedding. Role již byla přeobsazena a chopí se jí Josh Duhamel. Vyústěním všeho pak budiž ztráta zastupující agentury, když od rodáka z Kalifornie dala ruce pryč společnost William Morris Endeavor (WME). Hammer tak může být vlastně rád, že stihnul dotočit kriminálku Smrt na Nilu, thriller Crisis a sportovní dramedii Next Goal Wins. V nejbližší budoucnosti totiž moc nabídek pravděpodobně nedostane.

Zdroje: Deadline, TheSun, Variety, THR

Foto: Vertigo Films UK (ilustrační, ze snímku Finální portrét)

Galerie: 5

Údajné kanibalské choutky mohou stát Armieho Hammera kariéru | Fandíme filmu Údajné kanibalské choutky mohou stát Armieho Hammera kariéru | Fandíme filmu Údajné kanibalské choutky mohou stát Armieho Hammera kariéru | Fandíme filmu Údajné kanibalské choutky mohou stát Armieho Hammera kariéru | Fandíme filmu Údajné kanibalské choutky mohou stát Armieho Hammera kariéru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest