Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“

Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“ | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 6 obrázků
Akční novinka Zacka Snydera míchá zombíky a komplikovanou loupež. A pro jednou se dozvíme kde se nemrtví vzali.

V letošním roce režisér Zack Snyder představí hned dva různé projekty. Jednak to bude režisérský sestřih Justice League, ale také úplně nový film Army of Dead, tedy „Armáda mrtvých“. Krom toho, že byly zveřejněny první oficiální fotky přímo z filmu, Snyder pohovořil s magazínem Entertainment Weekly, aby nám snímek přiblížil.

Očekávat máme něco na způsob Dannyho parťáků ve světě zombies. Ve snímku propukla zombie nákaza a partička ostřílených bojovníků se vypraví do zamořeného Las Vegas, kde plánuje provést složitou loupež. Zároveň prý máme od snímku čekat daleko víc emocí, než je u podobných bijáků běžné.

Ostatně, překvapivě procítěný scénář byl údajně stěžejní důvod, proč hlavní roli ve filmu přijal Dave Bautista. Ten se chtěl soustředit hlavně na dramatické role a akčním flákům se spíš vyhýbat, ale Snyderův scénář jej tak chytil a spolupráce s režisérem tak nadchla, že se dokonce vzdal role ve filmu The Suicide Squad. V tom se měl opět sejít se svým oblíbeným režisérem Jamesem Gunnem, se kterým točil už Strážce Galaxie, ale Snyderovo mámení bylo silnější.

Když Zack zombie novinku připravoval, tak o ni jeho tehdejší partneři ve studiu Warner Bros. neprojevili zájem. Studiu se nechtělo vyplácet potřebný vysoký rozpočet za akční zombie film. Netflix naopak po projektu okamžitě skočil a prakticky na místě jej schálil. Dokonce se se Snyderem domluvil na přípravě čtyřhodinové animované série, která se bude odehrávat před událostmi filmu a svoje hlasy jí propůjčí všichni herci z celovečeráku.

V animované sérii se máme dočkat něčeho, co není v zombie filmech a seriálech úplně běžné. Většina příběhů se nezabývá tím, odkud se vlastně zombie nákaza vzala. Snyder si naopak na tuhle otázku chce detailně posvítit. Poodhalil, že původ viru bude souviset se známou utajovanou základnou Oblast 51.

Kolem celé oblasti, včetně města Las Vegas, americká vláda vybuduje obří zeď, aby nákazu izolovala. Máme se tak dočkat i určitých politických podtónů, když uvidíme zeď, naťukne se téma migrace a prezident bude chtít nepohodlné jedince radikálně zlikvidovat – v tomhle případě atomovkou.

Zároveň se ale nemáme bát nějakého velkého myslitelství. Tohle má být především velká zábava, plná zabíjení zombies mezi ruletovými stoly. Konkrétně se máme těšit na čistokrevný „zombie masakr“. Za ten budou zodpovědné staré dobré šouravé zombie, jak je známe už od časů filmů George A. Romera, ale také jakési nové, zatím blíže nepřiblížené zombie.

Na závěr ještě mrkněte do galerie na první fotky přímo z filmu. Uvedení snímku očekáváme na Netflixu v průběhu roku.

Příběh Army of the Dead se točí kolem vyloupení lasvegaského kasina uprostřed probíhající zombie epidemie. Partičku nebojácných žoldáků, kteří si hodlají trošku přilepšit na důchod, povede Dave Bautista a záda mu budou krýt Ella Purnell, Ana de la Reguera, Garret Dillahunt, Raul Castillo, Omari Hardwick, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro a Matthias Schweighöfer. Režíruje Zack Snyder, premiéra na Netflixu proběhne v roce 2021.

Foto: Netflix

Zdroj: EW

Galerie: 7

Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“ | Fandíme filmu Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“ | Fandíme filmu Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“ | Fandíme filmu Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“ | Fandíme filmu Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“ | Fandíme filmu Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“ | Fandíme filmu Army of Dead: První fotky z „Dannyho parťáků ve světě zombies“ | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest