Policajt ze školky: Po třiceti letech se Arnold Schwarzenegger znovu sešel se svojí třídou

Policajt ze školky: Po třiceti letech se Arnold Schwarzenegger znovu sešel se svojí třídou | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 5 obrázků
John Kimble se ve virtuálním prostoru po letech opětovně shledal se svými žáky.

Komedie Policajt ze školky (Kindergarten Cop) režiséra Ivana Reitmana s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli oslavila v tomto týdnu kulaté třicáté narozeniny. Rakouský drsňák si ve filmu střihnul nekompromisního policistu Johna Kimbla, který je vlivem okolností donucen nastoupit v utajení do mateřské školy coby učitel. Přestože jeho první setkání s mrňaty nedopadne zrovna nejlépe, postupně se začnou ledy mezi velkým svalovcem a bandou capartů lámat, přičemž se divák dočká celé řady vtipných situací. Snímek sice nepatří mezi vrcholy ve Schwarzeneggerově kariéře, ovšem na druhou stranu i po letech baví a dokáže vykouzlit úsměv na rtech. Současně nutno podotknout, že při patnáctimilionovém rozpočtu utržil Reitmanův počin jen v amerických kinech solidních 91 milionů dolarů.

Vzhledem k tomu, že kulatiny se neslaví každý den, zprostředkoval server Yahoo virtuální setkání hereckého ansámblu a na kus řeči se stavil i Schwarzenegger. Samozřejmě z dětských hrdinů jsou dnes dospělí lidé, leč legraci si společně pořád umí užít. Schwarzenegger v rámci vzpomínání mimo jiné uvedl, že to jsou právě výkony dětských hvězdiček, které z Policajta ze školky dělají nezapomenutelnou záležitost. Mrkněte na celé video a zavzpomínejte na Schwarzeneggerův povedený komediální zářez.

Zdroj: Yahoo

Foto: Universal Pictures

Policajt ze školky

21.12.1990 | USA
Komedie
Info o filmu

Galerie: 6

Policajt ze školky: Po třiceti letech se Arnold Schwarzenegger znovu sešel se svojí třídou | Fandíme filmu Policajt ze školky: Po třiceti letech se Arnold Schwarzenegger znovu sešel se svojí třídou | Fandíme filmu Policajt ze školky: Po třiceti letech se Arnold Schwarzenegger znovu sešel se svojí třídou | Fandíme filmu Policajt ze školky: Po třiceti letech se Arnold Schwarzenegger znovu sešel se svojí třídou | Fandíme filmu Policajt ze školky: Po třiceti letech se Arnold Schwarzenegger znovu sešel se svojí třídou | Fandíme filmu Policajt ze školky: Po třiceti letech se Arnold Schwarzenegger znovu sešel se svojí třídou | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest