Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek

Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu
20th Century Studios
Zobrazit dalších 15 obrázků
Proč nebyl Avatar na nedávné masivní Disney akci? A nové zákulisní fotky opět potvrzují, že bude pokračování masivní.

V roce 2022 by konečně mělo skončit dlouhé čekání na nejnovější snímek Jamese Camerona (Terminátor, Vetřelci, Titanic) Avatar 2. V tu dobu tomu bude neuvěřitelných třináct let od uvedení první návštěvy planety Pandora do kin. Cameron je megalomanský tvůrce, jenž kromě druhého dílu chystá další tři pokračování. Zatím se nám dostává jen menších novinek a pohledů do zákulisí, to by se ovšem již tento pátek mohlo změnit.

Nejdříve si pojďme zodpovědět otázku, kterou si v posledních dnech mohla řada z vás položit. 10. 12. se konala akce Disney Investor Day, na které studio oznámilo celou řadu nových projektů, zejména těch ze světa Marvelu a Star Wars. Na Avatara, který již taky spadá pod Disney, ovšem nedošlo. Odpověď je vcelku jednoduchá. Podstatou akce bylo ukázat investorům plán, jaký má studio na následujících pár let. Demonstrovala se potenciální síla streamovací služby Disney+, jejímž hlavním cílem je konkurovat Netflixu, HBO Max a dalším streamovacím gigantům. Avatar nadále zůstává záležitostí pro kinosály, Disney tak neměl důvod tuhle sérii na prezentaci zařadit.

Producent Jon Landau se na svém Instagramu podělil o nové fotografie z natáčení a oznámil sérii behind the scenes videí. Již v pátek se tak můžeme těšit na první video z cyklu Behind Pandora, který z očekávaných filmů doufejme poodhalí troch více. „Jsem nadšený že tento pátek představíme na sociálních sítích sérii Behind Pandora, příběhy, které se podívají na některé lidi ze zákulisí, již jsou klíčovou součástí oživování světa, postav a příběhu Avatara,“ prozrazuje producent.

„Všechny filmy jsou kolektivní prací a pokračování Avatara nejsou žádnou výjimkou. Popravdě, vzhledem k měřítku a rozsahu produkce je počet lidí, kteří přispívají ke konečnému výsledku větší, než u mnoha jiných filmů. Za účelem uznání práce tolika lidí vám v rámci projektu v následujících týdnech představíme jednotlivce z různých oborů a podělíme se s vámi o jejich osobní zkušenosti a o jejich roli ve filmech. Přesto nedokážeme vyzdvihnout všechny z našeho týmu, lidé, na které se zaměříme, tak zastupují stovky dalších, kteří se na filmech také podílejí. Jsme vděční každému z nich.“

Producent Jon Landau se také podělil o fotografii režiséra Jamese Camerona, jenž svému týmu ukazuje artworky z pokračování.

V galerii najdete také pár nových pohledů do zákulisí, včetně oznámení Behind Pandora série a fotografie válečné lodi The Matador, jež stojí na šestnáctitunové plně otočné základně se třemi kamerami. Ano, masivnosti Avatara se prostě nic nevyrovná.

Avatar 2 dorazí do kin 16. prosince 2022. V hlavních rolích se představí Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, CCH Pounder, Matt Gerald, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss, Bailey Bass, Filip Geljo, Duane Evans, Jacks Champion a Kate Winslet. Režíruje James Cameron.

Zdroje: Jon Landau, Slashfilm

Galerie: 16

Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu Avatar 2: Nová série představí letité natáčení - startuje v pátek | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest