Stowaway: Mise na Mars se zvrhne a šlamastyku musí vyřešit Anna Kendrick

Stowaway: Mise na Mars se zvrhne a šlamastyku musí vyřešit Anna Kendrick | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 5 obrázků
Chybět nebude ani Toni Collette a hvězdička ze seriálu Ztraceni.

Sympatická herečka Anna Kendrick v posledních letech nijak extra nezáří, když naposledy relativně slušně zabodovala s thrillerem Nebezpečná laskavost v roce 2018. Letos se z hlediska filmové tvorby příliš nečinila a pouze zatrollila v animáku Trollové: Světové turné. Nyní se však zdá, že opět chystá trošku ambicióznější projekty. Jedním z nich je sci-fi thriller Stowaway, který v blízké budoucnosti uvede streamovací služba Netflix. Původně mělo snímek pod palce studio Sony Pictures, ale nakonec došlo k přeprodeji distribučních práv. Snímek natočil režisér Joe Penna (Arctic: Ledové peklo) dle scénáře z pera Ryana Morrisona (Arctic). Vyjma Kendrick se můžeme těšit i na Toni Collette (Na nože), Daniela Dae Kima (seriál Ztraceni) a Shamiera Andersona (Ničitelka).

Sci-fi Stowaway se bude odehrávat v průběhu mise na Mars, během níž nezvaný pasažér nešťastnou náhodou způsobí nehodu, přičemž dojde k poškození životně důležitých systémů. Z vesmírné lodi se tak stává de facto rakev. Bezvýchodnou situaci má vyřešit trojice lékařská výzkumnice (Kendrick), velitelka lodi (Collette) a biolog (Kim), leč i mezi nimi panuje napětí a vážné neshody. Dočkat bychom se měli strhující a napínavé podívané, která snad bude těžit zejména z kvalitního scénáře. Datum premiéry nebylo doposavad stanoveno.

Zdroj: Collider

Foto: Lionsgate (ilustrační, ze snímku Nebezpečná laskavost)

Galerie: 6

Stowaway: Mise na Mars se zvrhne a šlamastyku musí vyřešit Anna Kendrick | Fandíme filmu Stowaway: Mise na Mars se zvrhne a šlamastyku musí vyřešit Anna Kendrick | Fandíme filmu Stowaway: Mise na Mars se zvrhne a šlamastyku musí vyřešit Anna Kendrick | Fandíme filmu Stowaway: Mise na Mars se zvrhne a šlamastyku musí vyřešit Anna Kendrick | Fandíme filmu Stowaway: Mise na Mars se zvrhne a šlamastyku musí vyřešit Anna Kendrick | Fandíme filmu Stowaway: Mise na Mars se zvrhne a šlamastyku musí vyřešit Anna Kendrick | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest