Alternate: V chystané sci-fi mladík cestuje v čase, aby zachránil přítelkyni

Alternate: V chystané sci-fi mladík cestuje v čase, aby zachránil přítelkyni | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit další 4 obrázky
Terorizování nevinných lidí bylo dost, tentokrát zkusí mladý Australan někomu zachránit život.

Australský herec Rhys Wakefield na sebe ponejvíce upozornil coby krvelačný násilník v thrillerové vyvražďovačce se sociálním podtextem Očista (The Purge) z roku 2013. Od té doby to žádné extra terno nebylo, když za zmínku stojí role v dramatu Kartonový boxer a v psychologickém thrilleru Prominenti. V příštím roce zkusí jedenatřicetiletý rodák z Cairnsu zabodovat se sci-fi hororem/thrillerem Alternate. Relativně nezkušený režisér a scenárista Anthony Garland jej totiž obsadil do úlohy mladého přepracovaného vedoucího pracovníka, který se vrátí o čtyři hodiny v čase, aby zachránil svoji přítelkyni před násilnou smrtí. Jakým způsobem se hlavnímu hrdinovi podaří cestovat zpět, to v tuhle chvíli netušíme, ale vše by mělo začínat v kancelářské budově, kde mladík pracuje.

První klapka padne v australském Adelaide na začátku příštího roku, přičemž snímek jemně vychází z kraťasu Snake, s nímž se Garland vytasil letos (k přehrání zde).

Zdroj: Deadline

Foto: Universal Pictures (z filmu Očista)

Galerie: 5

Alternate: V chystané sci-fi mladík cestuje v čase, aby zachránil přítelkyni | Fandíme filmu Alternate: V chystané sci-fi mladík cestuje v čase, aby zachránil přítelkyni | Fandíme filmu Alternate: V chystané sci-fi mladík cestuje v čase, aby zachránil přítelkyni | Fandíme filmu Alternate: V chystané sci-fi mladík cestuje v čase, aby zachránil přítelkyni | Fandíme filmu Alternate: V chystané sci-fi mladík cestuje v čase, aby zachránil přítelkyni | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest