Revolver: Fanynka Beatles chce za každou cenu ztratit panenství s Georgem Harrisonem

Revolver: Fanynka Beatles chce za každou cenu ztratit panenství s Georgem Harrisonem | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 3 obrázky
Jakmile přistanou legendární The Beatles na Aljašce, budou muset čelit nadšené fanynce.

Ethan Hawke (Zoufalství a naděje, Tesla) a jeho dcera Maya Hawke (Stranger Things, Human Capital) se společně objeví na stříbrném plátně ve filmu Revolver. Mělo by se jednat o romantickou komedii o dospívání odehrávající se v roce 1966. Maya si střihne Jane, mladou dívku žijící na Aljašce. Její každodenní životní rutinu naruší až nečekaná návštěva, když letadlo letící z Japonska se skupinou The Beatles na palubě ohlásí problémy a přistane právě v aljašském Anchorage. Jane má samozřejmě obrovskou radost a vymyslí plán, jak ztratit panenství s Georgem Harrisonem. Brzy zjistí, že dobrodružství a romantiku může najít i nedaleko od svého domova.

Režie snímku se ujme zkušený pixarovský harcovník Andrew Stanton (Hledá se Nemo, VALL-I, Hledá se Dory, John Carter: Mezi dvěma světy) a točit bude dle scénáře z pera Kate Trefry (seriál Stranger Things, How To Be Alone).

Zdroj: Variety

Foto: Columbia/Sony (Před úsvitem)

Galerie: 4

Revolver: Fanynka Beatles chce za každou cenu ztratit panenství s Georgem Harrisonem | Fandíme filmu Revolver: Fanynka Beatles chce za každou cenu ztratit panenství s Georgem Harrisonem | Fandíme filmu Revolver: Fanynka Beatles chce za každou cenu ztratit panenství s Georgem Harrisonem | Fandíme filmu Revolver: Fanynka Beatles chce za každou cenu ztratit panenství s Georgem Harrisonem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest