Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají

Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 9 obrázků
Být součástí hvězdné ságy jako dítě je fajn, ale když s příchodem dospělosti dostanete šanci na nový začátek, je to ještě lepší.

Dudley Dursley nepatří zrovna k nejsympatičtějším charakterům z kouzelnické ságy o Harrym Potterovi. Arogantní a rozmazlený bratranec zatápí Harrymu od samého začátku a k srdci vám příliš nepřiroste. Ve filmech postavu ztvárnil britský herec Harry Melling, který v nedávném rozhovoru popsal, jak je neskutečně rád, že jej po tom, co zhubnul, přestali potterovští fandové poznávat.

"Myslím, že to začalo de facto přirozeně. Když mi bylo osmnáct, chodil jsem do herecké školy a moje váha se začala měnit. Nikterak jsem na to netlačil, prostě se to stalo. Od té doby jsem toho stihnul hodně, často jsem vystupoval zejména v divadle. Požehnáním bylo, že mě lidé přestali poznávat. Byl jsem samozřejmě součástí této filmové série, ale pocítil jsem jakousi možnost pro nový začátek, což bylo dle mého soudu užitečné."

Warner Bros.

Úbytek na váze měl však za následek, že se uvažovalo o jeho přeobsazení v potterovské frančíze v dílech Fénixův řád a Relikvie smrti - část 1. Nakonec se studio k drastickému kroku neodhodlalo, ale prý musel být ve zmíněných filmech pod oblečením řádně vycpán a obličej mu musel být také napajcován a zakulacen. Jinak si ale roli Dudleyho užíval a souhlasí s tím, že hrát záporáky je legrace. Letos se Melling představil po boku Toma Hollanda třeba v hutném dramatu Ďábel (The Devil All the Time) či si střihnul padoucha v akční fantasy Old Guard: Nesmrtelní s Charlize Theron v hlavní roli.

Zdroj: People

Foto: Warner Bros.

Harry Potter a Tajemná komnata

14.11.2002 | USA, Velká Británie, Německo
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 10

Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu Harry Potter: Herec z populární čarodějnické série je vděčný, že už jej lidé na ulici nepoznávají | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest