The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení

The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 10 obrázků
Režisér a scenárista James Gunn se trošku více rozpovídal o tom, jak (ne)navázal na Davida Ayera. Jsou tu nové fotky s padouchy.

Na restart/pokračování Sebevražedného oddílu (The Suicide Squad), které nám naservíruje režisér Strážců Galaxie James Gunn, se docela těšíme, protože máme pocit, že zakusíme pořádně nekompromisní divočinu. Potvrdila to i první upoutávka složená v prvé řadě ze zákulisních záběrů. Padlo v ní mimo jiné i to, že Gunn je ideálním režisérem právě pro tento typ látky. Umí totiž pracovat s postavami a zakomponovat do příběhu i fanouškům relativně neznámé charaktery, dokonale mixovat akci, humor a hlášky, ohlídat si integritu scénáře a vše zabalit do líbivého vizuálu. V případě Sebevražedného oddílu se však musel nějak popasovat se skutečností, že David Ayer už nesourodou skupinku (anti)hrdinů, ač v poněkud jiném složení a v temnějších odstínech, přivedl před několika lety na filmovou scénu. Jak se Gunn postavil k událostem z "jedničky"?

Warner Bros.

Gunn v rozhovoru pro magazín Empire uvedl, že si nemyslí, že jeho snímek nějak odporuje událostem Ayerova počinu, alespoň si prý není ničeho vědom. Možná tam drobné nesrovnalosti budou, ale zřejmě nic zásadního. Ostatně i Jai Courtney (představitel padoucha Boomeranga) hovoří o novém a svěžím směru, který Gunn frančíze vdechnul a rozhodně prý nelze o filmu přemýšlet jako o sequelu v pravém slova smyslu. Nicméně zpět ke Gunnovi. Ten taktéž připustil, že si je vědom kritiky, která se snesla na hlavu jeho předchůdce, obzvláště z hlediska slabosti příběhu, leč jednu věc údajně nemůže Ayerovi upřít. Poskládal dohromady parádní herecký ansámbl a upřímně se snažil dát charakterům hloubku. I to je důvod, proč se některé postavy a jejich představitelé vracejí v nové týmovce.

Ke scénáři Gunn dodal, že měl de facto absolutní volnost ve věci zabíjení postav: "...v Sebevražedném oddíle se některé postavy ukáží jako dobré a jiné jako ohavné. O konfrontaci pouze nežvaní, ale doopravdy se navzájem řežou a zabíjejí. Vskutku nemáte ponětí, kdo bude žít a kdo zemře. Od DC jsem dostal absolutní svobodu v tom, koho můžu ve filmu odpravit."

Talentovaný tvůrce taktéž na Twitteru oznámil, že nový Sebevražedný oddíl nepodstoupí žádné přetáčky. Sice byly původně v plánu, což je zcela běžné, jenže nakonec nebudou třeba. A z toho máme radost, protože se zdá, že kvalitního materiálu má Gunn natočeno dostatek.

Na závěr skočte dolů do galerie, kde už na vás čekají nejnovější fotky.

Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je speciální jednotka určená pro tajné operace, ke kterým se americké úřady veřejně nechtějí nebo nemohou hlásit. Do jednotky jsou vybíraní nejrůznější superzločinci, aby si byli schopni poradit i s nadlidskými hrozbami. V hlavních rolích se představí Jai Courtney, Joel Kinnaman, Viola Davis, Margot Robbie, Idris Elba, Storm Reid, John Cena, David Dastmalchian, Steve Agee, Daniela Melchior, Sean Gunn, Joaquin Cosio, Nathan Fillion, Mayling Ng, Flula Borg, Juan Diego Botto, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland a Michael Rooker. The Suicide Squad režíruje a scénář napsal James Gunn, datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 5. srpna 2021.

Zdroje: Empire, ScreenRant, ScreenRant II

Foto: Warner Bros.

Sebevražedný oddíl

05.08.2016 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Krimi, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Galerie: 11

The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Komiksoví záporáci budou hromadně umírat pro naše pobavení | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest