Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele

Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit dalších 12 obrázků
Moon Knight se s chutí plíží po nocích ve stínech a na střechách, podobně jako Daredevil či Batman. Teď víme, koho do těch stínů chce Marvel obsadit.

Po mnoha měsících spekulací, kdy byli s další marvelovskou rolí spojováni Keanu Reeves či Daniel Radcliffe máme konečně jasno. Marca Spectora, který bojuje se zločinem jako Moon Knight, si má zahrát Oscar Isaac. Že má herec na stole nabídku a jedná se o detailech smlouvy, potvrzují všechny hlavní hollywoodské zpravodaje. V komiksech je Spector tradičně bývalý voják a milionář, který má síly od egyptského božstva a po nocích bojuje v převleku se zločinem.

Isaac je beze sporu vynikajícím hercem, který v minulosti potvrdil svoje kvality ve filmech jako Drive, V nitru Llewyna Davise nebo Ex Machina. V poslední době to však vypadalo, že trikové velkofilmy nejsou úplně jeho šálkem čaje. Herec si v rozhovorech posteskl, že natáčením obřích bijáků strávíte strašně moc času, když točíte řadu technicky složitých scén a často na něco čekáte. Skutečně „hereckých“ scén ale máte relativně málo a ve výsledném filmu není vaše úsilí až tak vidět. Oscarovo jednání o účasti v nové marvelovce tak může na první pohled působit poněkud překvapivě.

Na druhou stranu je pravda, že v tomhle případě není jednou z hlavních postav, jako tomu bylo v X-Men: Apokalypse nebo Star Wars, ale vyloženě titulárním hrdinou. A navíc netočí film, ale rovnou celou minisérii, takže na charakterní scény bude spousta prostoru. Snad už někdy příští rok bychom Isaaca mohli vidět v očekávané Duně, je tedy patrné, že když se mu konkrétní projekt zamlouvá, tak mu i velkofilmové dobrodružství smysl dává. (Nebo nepohrdne šekem se správným počtem nul).

Novou minisérii chystá pro službu Disney+ scenárista Jeremy Slater, zodpovědný za netflixovskou show Umbrella Academy. Režisér se zatím hledá. Natáčení by mohlo začít někdy z kraje roku 2021. A zajímavostí je, že jednotlivé magazíny v rámci svojí zprávy také rekapitulují marvelovské zprávy z posledních týdnů a všechny svorně uvádějí, že Tatiana Maslany si zahraje She-Hulk. Herečka po prvotním odhalení zprávu zpochybnila, avšak teď se zdá, že přední hollywoodské zpravodaje zpochybňují její zapírání.

Dole v galerii můžete vidět Oscara Isaaca a jeho komiksovou předlohu.

Moon Knight, občanským jménem Marc Spector, je v komiksech takový marvelovský Batman. Býval boxerem, americkým vojákem a žoldákem. Na misi v Egyptě byl smrtelně zraněn a zpět k životu jej přivedl egyptský měsíční bůh Khonshu, který mu nabídne nadlidskou sílu, pokud se stane božím ztělesněním na Zemi. Následně se Spector vrací do Ameriky, kde investuje své úspory, stane se milionářem, dny tráví řízením taxíku, aby neztratil kontakt s ulicí a po nocích ve stříbřité kápi bojuje se zločinem. Své síly čerpá z fází měsíce (čím blíž je úplněk, tím je silnější) a trpí rozštěpenou osobností, takže vedle padouchů bojuje i s vlastními vnitřními démony.

Zdroje: THR, Variety, Deadline

Galerie: 13

Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu Moon Knight: Marvelovský noční superhrdina ze stínů našel svého představitele | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest