Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho

Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu
Jon Landau / Instagram
Zobrazit dalších 7 obrázků
Nezlomná Ripley sice Kate Winslet netrumfla, ale na sedmdesátnici předvedla obdivuhodný výkon. A koukěte na divnou podvodní fotku s Kate.

Dobrodružné sci-fi Avatar 2 režiséra Jamese Camerona je sice dotočené, ale na výsledek si počkáme ještě zhruba dva roky. Těšit se můžeme zejména na podvodníky radovánky, které přirozeně natáčela i nestárnoucí Sigourney Weaver. O oblíbené herečce se dobře ví, že má ráda výzvy a nejinak tomu bylo i v tomhle případě. Tudíž ve chvíli, kdy za ní přišel Cameron s tím, že by bylo třeba, aby vydržela pod vodou nějakou tu minutu bez nádechu, Weaver se nezalekla a zapracovala na kapacitě svých plic. Výsledkem bylo, že vydržela pod vodou nějakých šest minut, což vskutku není žádná dávačka. Weaver ke Cameronovým podvodním požadavkům řekla, že "měla určité obavy". Ale proto prý všichni podstoupili speciální trénink. "Opravdu jsem to chtěla dokázat. Nechtěla jsem, aby si někdo myslel 'Páni, už je stará, nemá na to.'"

Již dříve jsme vás informovali o tom, že v rámci příprav na natáčení dvojky/trojky nařídil režisér Cameron všem hercům podvodní trénink, jehož součástí byla série ponorů poblíž Havajských ostrovů, kde se měl herecký ansámbl na vlastní oči přesvědčit o krásách podmořského světa. Ostatně zabodovala i Kate Winslet, jež dokázala zadržet dech na sedm minut a v Hollywoodu se teď žertuje, že vlastně překonala Toma Cruise, který při natáčení Mission: Impossible – Národ grázlů dokázal zadržet dech na šest minut. Sluší se nicméně poznamenat, že Winslet zadržela dech na sedm minut v klidu, zatímco Cruise byl po celých šest minut v pohybu.

Dole v galerii můžete vidět fotku toho, jak to vypadalo, když Kate Winslet natáčela jednu ze svých podvodních scén.

20th Century Studios

Avatar 2 by měl nově dorazit do kin 16. prosince 2022. V hlavních rolích se představí Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, CCH Pounder, Matt Gerald, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss, Bailey Bass, Filip Geljo, Duane Evans, Jacks Champion a Kate Winslet. Režíruje James Cameron.

Zdroje: ScreenRant

Foto: Jon Landau / Instagram

Avatar 2

18.12.2020 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 8

Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu Avatar 2: Sigourney Weaver dokáže zadržet dech pekelně dlouho | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest