WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce

WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 15 obrázků
Služba Disney+ oznámila svůj program pro zbytek roku. Vypadá to, že The Falcon and The Winter Soldier jsou naopak definitivně ze hry.

Komiksoví fanoušci bouchejte šampáňo, vypadá to, že jednu marvelovku nakonec letos přeci jen uvidíme. Marel už před časem odsunul na příští rok celovečerák Eternals a čerstvě jsme se dozvěděli, že stejný osud podle všeho čeká Black Widow. Filmově měl sice i podle původního plánu být letošní rok u Marvelu lehce chudší, dva kousky pro kina však měly doplnit vůbec poprvé dvě minisérie pro streamovací službu Disney+. Série The Falcon and The Winter Soldier měla nejprve dorazit už v srpnu a série WandaVision na podzim nebo v zimě. Původní termíny však padly v momentě, kdy se kvůli pandemii nepodařilo ani jednu minisérii dotočit podle předpokladů.

Další budoucnost byla nejasná, teď se však dočkáváme pozitivní zprávy. Disney odtajnil část nabídky svojí streamovací služby Disney+ do konce roku a ve výběru je i WandaVision! O minisérii jsme věděli, že byla před začátkem pandemie prakticky dotočená a zbývalo dokončit pouze pár dotáček. Dle dostupných informací by WandaVision měla někdy v těchto dnech opět natáčet, a tak je snad jen otázkou času, kdy filmaři budou mít v ruce všechny potřebné záběry a budou se moci naplno pustit do postprodukce. Dříve se operovalo s tezí, že WandaVision není možné uvést před minisérií The Falcon and The Winter Soldier, protože na ni WandaVision nějakým způsobem navazuje. Je možné, že to buď nikdy nebyla pravda, nebo se dodatečně upravoval scénář, aby téměř hotovou WandaVision nic nezdržovalo a pořad mohl k divákům co nejdřív, anebo Disney v touze po obsahu nařídil, že na nějakou kontinuitu se prostě bude kašlat a hlavně je potřeba předplatitelům služby Disney Plus nabídnout cokoliv nového.

The Falcon and The Winter Soldier v nabídce Disney+ pro zbytek letošního roku v tuhle chvíli chybí. Video upoutávka sice obsahuje i neurčitou položku „a další“, nicméně tahle minisérie má ještě pořád tak daleko k dokončení, že by nebylo až tak překvapivé, kdyby se ji letos skutečně dodělat nepodařilo. Zatímco WandaVision točila převážně v ateliérech a ve Spojených státech, TFATWS měli daleko komplikovanější produkci. Když udeřila pandemie v Číně, tak Disney měl nařídit úpravu scénáře a přetočení některých scén, aby diváky příliš nedráždila dějová linka o nebezpečném viru, která údajně měla původně být součástí příběhu. Pak se část série měla točit v Portoriku, kde došlo k přírodní katastrofě a bylo třeba opět měnit plány. A následně se filmaři vypravili natáčet do Česka, jen aby je po pár dnech vyhnala pandemie koronaviru. V říjnu by se k nám filmaři měli vrátit, ale zatím nedokážeme říct, zda to epidemiologická situace v ČR vůbec dovolí. A pokud ano, tak by se tu mělo natáčet podle některých zdrojů dokonce měsíc, takže skutečně dává smysl, že letos se sérii opravdu dokončit nepodaří.

Zdroj: Disney

Galerie: 16

WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu WandaVision: Jediná marvelovka, kterou (snad) uvidíme v letošním roce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest