The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku

The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 12 obrázků
Marvel by se rád vrátil na podzim do Prahy, tak snad to klapne!

Koronavirová pandemie dál tropí všude po světě neplechu, leč filmový svět přece jenom lehce ožívá. Týká se to přirozeně i studia Disney, respektive Marvelu, který se snaží zrestartovat zastavené produkce. Dle všeho se zdá, že příští týden by se měli v Atlantě vrátit před kamery Sebastian Stan jako Winter Soldier a Anthony Mackie coby Falcon a posléze se by se natáčení mělo přesunout znovu k nám do Prahy. Hvězdy Marvelu už naše hlavní město navštívily letos v březnu, ovšem produkční práce zhatil koronavirus, přičemž tvůrci minisérie The Falcon and the Winter Soldier měli v plánu hned několik natáčecích týdnů.

Castingová společnost Extrafilms teď uvádí, že štáb minisérie se má asi na měsíc vrátit do Česka. Server Murphy's Multiverse doplňuje, že by se filmaři na místo činu mohli vrátit v říjnu a zůstat v naší krásné zemičce až do listopadu. Ostatně comeback by to nebyl nijak výjimečný, během srpna se v Česku dotočilo kupříkladu prvních pět epizod druhé řady seriálu Carnival Row a teď v září se má podle Extrafilms v Česku spustit natáčení velkolepé fantasy série Kolo času.

Otázkou zůstává, jak tento plán ovlivní zhoršující se epidemiologická situace v Praze. Podmínky se samozřejmě mohou v následujících týdnech zlepšit, ale v tuto chvíli je trend spíše opačný. Pakliže by se stav nelepšil, mohly by se plány Marvelu ohledně pražského návratu změnit. Marvelácká minisérie nemá cestu na televizní obrazovky zrovna jednoduchou. Premiéra měla původně proběhnout na službě Disney+ již v srpnu, ale kvůli koronavirové stopce se nestihl projekt dotočit. Odklad byl nevyhnutelný a vše nasvědčuje tomu, že letos už se minisérie patrně nedočkáme, ač určitá šance stále existuje.

Dole na začátku galerie najdete tři nejnovější obrázky - fotku ze zákulisí se Sebastianem Stanem a dva artworky s ústřední dvojkou.

Minisérie The Falcon and the Winter Soldier pro Disney+ pojednává o osudech nástupců Captaina Ameriky po událostech Avengers: Endgame. V hlavních rolích se vracejí Sebastian Stan jako Winter Soldier a Anthony Mackie jako Falcon. Dále hrají Daniel Brühl jako Zemo a Emily VanCamp jako Agentka 13. Wyatt Russell se přidal jako U.S. Agent. Scénář píše Derek Kolstad, režíruje Kari Skogland.

Zdroj: Extrafilms, Spineless Oyster, Sebastian StanMurphy's Multiverse

Foto: Marvel Studios

Galerie: 13

The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu The Falcon and the Winter Soldier: Marvel bude v říjnu opět točit v Česku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest