Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru

Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu
HBO Max
Zobrazit dalších 8 obrázků
Některé životní zkušenosti byste si nejradši odpustili, ale občas vás může výsledek mile překvapit.

Sedmnáctiletá Veronica vždycky toužila po pozitivních výsledcích – až do chvíle, kdy drží v ruce počůraný plastový proužek se dvěma růžovými čárkami. V hlavě měla slibnou budoucnost na vysoké škole, leč teď se jí tato lákavá představa začíná rozpadat před očima. Veronica prostě potřebuje potrat, ale nejbližší místo, kde si ho může nechat legálně udělat, je vzdálené přes tisíc mil v Novém Mexiku. Strach z případné reakce jí nedovolí požádat o pomoc kamarádky ani rodiče, a tak se obrátí na někoho, u koho věří, že ji neodsoudí: Bailey, postrach střední školy a Veroničinu bývalou nejlepší kamarádku v jedné osobě. Hned, jak se ocitnou na cestě, si však Veronica rychle připomene, že s Bailey není nikdy nic jednoduché. Současně si ovšem na bouřlivém road tripu uvědomí, že mnohdy je tou nejdůležitější volbou to, kým se v životě obklopujeme.

HBO Max

Snímek Unpregnant (Netěhotná) vychází z coming-of-age románu z pera Jenni Hendriks a Teda Caplana, přičemž duo se společně s režisérkou Rachel Lee Goldenberg (Valley Girl) podílelo i na scénáři. Hlavní role si střihly Haley Lu Richardson (Holky sobě) a Barbie Ferreira (seriál Euforie) a už z traileru je znát, že nás čeká zábavná podívaná. Trošku to celé působí jako kombinace filmů Šprtky to chtěj taky a Juno a možná by se z Unpregnant mohl nakonec vyklubat další nečekaný hit o strastech dospívání. Zahraniční recenze jsou zatím vesměs pozitivní (průměrná známka 6,7 z 10), takže jsme zvědaví.

V dalších rolích vystupují Alex MacNicollBreckin MeyerGiancarlo EspositoSugar Lyn Beard, Betty WhoMary McCormackDenny LoveRamona Young a Kara Royster. Premiéra proběhla na americké službě HBO Max 10. září 2020, tak doufejme, že snímek s krátkým odstupem nasadí také české HBO Go, jako tomu bylo například v srpnu u komedie Americká nakládačka.

Foto: HBO Max

Galerie: 9

Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu Netěhotná: Potratový road trip se představuje v traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest