Drsňačky: Kriminálka od tvůrců Bridesmaids

Drsňačky: Kriminálka od tvůrců Bridesmaids | Fandíme filmu
Sandra Bullock a Melissa McCarthy si zahrají nesourodou komediální dvojici v chystaném policejním buddy movie. Pusťe si první upoutávky.

Buddy movies z policejního prostředí, které těží z diametrální odlišnosti obou hlavních postav, jsou poměrně otřepané. Nicméně, pokud tvůrci zvolí vhodnou ústřední dvojici, přidají přiměřenou dávku akce a humoru, může to fungovat. Naposledy to dokázali Jonah Hill a Channing Tatum v loňském 21 Jump Street. Paul Feig (Ženy sobě) na to šel trošku jinak. V žánru kterému dominují muži obsadil Sandru Bullock (Slečna drsňák) a Melissu McCarthy (Ženy sobě).

Příběh se odehrává v Bostonu, kam je podrážděná speciální agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) převelena, aby zde společně s ráznou policistkou Shannon Mullins (Melissa McCarthy) dostala za mříže drogového magnáta. Háček je v tom, že ani jedna z nich nikdy neměla parťáka. Ve snímku se dále objeví Demian Bichir (Divoši),Thomas F. Wilson (Návrat do budoucnosti), Tony HaleTaran Killam, a Michael Rapaport.

Dosavadní  trailery ukazují, že film se drží klasického vzorce, kdy vztah parťáků zpočátku drhne, ale postupně si k sobě nacházejí cestu. Sandra Bullock hraje mírně nejistou, ale metodickou agentku, naproti tomu Melissa McCarthy divokou a vulgární policistku, doslova utrženou z řetězu. Scény jako výslech na požárním schodišti nebo ukázka spandexu na záchodech zaručeně pobaví. Na druhou stranu některé hlášky působí zbytečně přehnaně a nuceně. Osobně nepředpokládám, že se komedie mezi konkurencí ujme, natož aby předčila Ženy sobě, ať už z hlediska tržeb nebo nominace na Oscara. Jak se Drsňáčky zamlouvají vám? V ČR se snímku dočkáme 11. července, na Slovensku už 25. dubna.

Drsňačky: 3 trailery

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest