Strážci Galaxie 2: Do role Ega byl zřejmě zvažovaný také Liam Neeson

Strážci Galaxie 2: Do role Ega byl zřejmě zvažovaný také Liam Neeson | Fandíme filmu
20th Century Fox
Zobrazit dalších 5 obrázků
Drsňák Neeson jako Star-Lordův otec? Možná to tak mohlo být.

Druzí Strážci Galaxie se vcelku vyvedli, když režisér a scenárista James Gunn potvrdil, že umí bezvadně namixovat akci a humor. Ve dvojce musela partička kolem Chrise Pratta řešit minulost hlavního hrdiny, neboť se na scéně náhle objevil jeho tatíček. Říkal si Ego a byl to po moci prahnoucí Nebešťan. Střihnul si ho nestárnoucí Kurt Russell a nutno podotknout, že do role pasoval náramně a k partičce vesmírných bouchačů zapadl naprosto bez problémů. Nicméně se zdá, že Ego měl prapůvodně vypadat poněkud jinak a patrně se pro postavu počítalo i s jiným hercem. Alespoň této teorii nahrává nezužitkovaný grafický návrh, na němž Ego působí jako mocný a vznešený bojovník nápadně se podobající Liamu Neesonovi - lze odkázat kupříkladu na jeho vzhled v nolanovce Batman začíná (viz galerie pod textem). Posuďte sami:

Velmi pravděpodobně návrh nevznikal s odkazem na Neesona (alespoň nebyla tato domněnka oficiálně potvrzena) a rodák ze Severního Irska nikdy mezi Strážce Galaxie namířeno neměl, ale ta podobnost tam prostě viditelná je. Grafické vzezření hlavních hrdinů se logicky v průběhu příprav proměňovalo, přičemž potencionální casting hrál přirozeně důležitou roli. Vždyť vzpomeňme kupříkladu na to, že Jason Momoa byl zvažován do role Draxe, případně, zůstaneme-li v marveláckém universu, si můžeme připomenout i Ryana Goslinga coby Doctora Strange.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017): V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

Zdroj: ScreenRant

Foto: 20th Century Fox (ilustrační, z filmu Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba)

Strážci Galaxie 2

05.05.2017 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 6

Strážci Galaxie 2: Do role Ega byl zřejmě zvažovaný také Liam Neeson | Fandíme filmu Strážci Galaxie 2: Do role Ega byl zřejmě zvažovaný také Liam Neeson | Fandíme filmu Strážci Galaxie 2: Do role Ega byl zřejmě zvažovaný také Liam Neeson | Fandíme filmu Strážci Galaxie 2: Do role Ega byl zřejmě zvažovaný také Liam Neeson | Fandíme filmu Strážci Galaxie 2: Do role Ega byl zřejmě zvažovaný také Liam Neeson | Fandíme filmu Strážci Galaxie 2: Do role Ega byl zřejmě zvažovaný také Liam Neeson | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest