Avatar 2 se pochlubil bojovou technikou a vrací se před kamery

Avatar 2 se pochlubil bojovou technikou a vrací se před kamery | Fandíme filmu
20th Century Fox
Zobrazit další 1 obrázek
Pandora brzy znovu ožije.

Koronavirová krize sice zřejmě ještě úplně nepominula, ale situace se zdá být natolik stabilní, že v některých zemích byl již filmařům umožněn návrat do práce. To je i případ Nového Zélandu, kde vláda rozhodla o tom, že restart produkčních prací je možný. Přirozeně budou muset tvůrci dodržovat bezpečnostní protokoly (COVID-19 Health and Safety Standard and Protocols), registrovat se na portálu ScreenSafe a spolupracovat s místními autoritami, zejména s ministerstvem zdravotnictví a vládní agenturou WorkSafe. Prioritou je přirozeně zdraví všech zúčastněných. Blížící se restart potvrdil mimo jiné i producent Jon Landau, který má pod palcem pokračování Cameronova Avatara. Kamery by se dle všeho měly opětovně rozjet už tento týden. Štáb i herci by měli být již na místě a vše by se mělo pomaličku začít vracet do normálu.

Vedle novinek o natáčení je tu ještě nová fotografie (najdete ji dole v galerii), kterou sdílel Landau na Instagramu. Vidíme na ní kulisy a bojové lodě nazvané Matador a Picador. Jak sami vidíte, kulisy filmu jsou opravdu masivní, tak snad se brzy z natáčení dočkáme dalšího přívalu fotografií.

V hlavních rolích hrají Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, CCH Pounder, Matt Gerald, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss, Bailey Bass, Filip Geljo, Duane Evans, Jacks Champion a Kate Winslet. Režíruje James Cameron. Datum premiéry Avatara 2 je stanovené na 16. prosince 2021.

Zdroje: Variety, Deadline

Foto: 20th Century Fox, Jon Landau / Instagram

Avatar 2

18.12.2020 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 2

Avatar 2 se pochlubil bojovou technikou a vrací se před kamery | Fandíme filmu Avatar 2 se pochlubil bojovou technikou a vrací se před kamery | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest