Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení

Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení | Fandíme filmu
20th Century Studios
Zobrazit dalších 6 obrázků
Zoe Saldana, Sam Worthington nebo Kate Winslet se koupají ve velké vodní nádrži. 

Pokračování velkofilmového Avatara Jamese Camerona má vzít diváky kromě souše tentokrát prozkoumat i krásy Pandory pod vodu. Poslední dobou začínáme být zásobováni fotkami, kde herci natáčejí v obřích vodních nádržích a ani ta nejnovější není výjimkou. Čtveřice v motion capture oblecích  je zvěčněna před natáčením podvodní scény a všude kolem nich jsou opět bílé kuličky. Připomínáme, že ty slouží k tomu, aby pod vodou světlo nekazilo 3D záběry, ale zároveň se šlo kdykoliv bezpečně vynořit.

Koho na fotce vidíme? První dva jsou staří známí z prvního dílu. Sam Wortinghton se vrací jako Jake Sully a Zoe Saldana jako jeho žena Neytiri. Kate Winslet je v pokračování nováčkem, což platí i pro Cliffa Curtise (Sunshine). Winslet hraje Ronal a Curtis Tonowariho, oba dva jsou stejně jako Neytiri členové rasy Na’Vi, avšak jejich klan se nazývá Metkayina a patří k mořskému národu. Vůdcem klanu je Tonowari.  

V hlavních rolích hrají Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, CCH Pounder, Matt Gerald, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss, Bailey Bass, Filip Geljo, Duane Evans, Jacks Champion a Kate Winslet. Režíruje James Cameron. Datum premiéry Avatara 2 je stanovené na 16.12. 2021.

Zdroj: Avatar Twitter

Galerie: 7

Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení | Fandíme filmu Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení | Fandíme filmu Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení | Fandíme filmu Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení | Fandíme filmu Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení | Fandíme filmu Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení | Fandíme filmu Avatar 2: Představitelé ústředních rolí na první fotografii z natáčení | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest