Justice League má Snyderův příběh uzavřít

Justice League má Snyderův příběh uzavřít | Fandíme filmu
Warner Bros.
Režisér Zack Snyder pro nový sestřih filmu nebude natáčet žádné dodatečné scény.

Filmová Justice League se po letech dočká nového sestřihu, který připravuje režisér Zack Snyder. Jeho příznivcům by tak mohla svitnout naděje, že následně dokončí také celý příběh, který před lety započal. Reportér Umberto Gonzalez ze serveru The Wrap však tvrdí, že tomu tak nebude. Gonzalez byl první, kdo před oznámením nového sestřihu odhalil, že se k němu schyluje. Teď tvrdí, že Snyderova verze Justice League má posloužit k uzavření téhle kapitoly. Má jít o jednorázovou záležitost a ukončení dosavadního příběhu. Nebo aspoň jeho maximální možné ukončení v rámci toho, co dovolí plocha jednoho filmu a již pořízený materiál.

Služba HBO Max sice Snyderovi dá k dispozici až 30 milionů dolarů na dokončení jeho vize, nicméně podle reportéra nedojde k žádným dotáčkám. Dosavadní formulace možná byla lehce vágní, nicméně Gonzalez tvrdí, že nové scény součástí dohody nejsou. Za investované peníze se zaplatí postprodukce, dokončí se triky, popřípadě herci ve studiu namluvit nové dialogy, ale nové scény se točit nebudou.

Jestli se Snyder pokusí s těmito omezenými prostředky snímku vtisknout nějaký definitivní konec, anebo bude Justice League končit cliffhangerem, jak bylo původně v plánu, to zatím nevíme. Stejně tak není docela zřejmé, zda Snyder použije cokoliv z materiálu, který natočil Joss Whedon, anebo si vystačí s tím, který natočí on sám. Víme, že Snyder byl ještě u toho, když se domlouvaly před lety dodatečné úpravy scénáře a přetáčky, avšak není zcela zřejmé, zda kterékoliv ze scenáristických úprav vznikly na jeho popud, popřípadě jím byly alespoň schválené.

Zdroj: The Wrap

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest