Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě

Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit dalších 9 obrázků
Podle herce série dost možná našla lepší domov v televizi než má v kinech.

Star Trek se v současné době nachází v zajímavé situaci, především co se týče rozdílů mezi jeho televizní a filmovou podobou. Zatímco ta televizní totiž ve velkém prosperuje, aktuálně například slaví úspěch s novým Picardem, budoucnost té filmové je velkou záhadou. V podstatě nikdo si aktuálně není jistý, kam budoucnost značky v tomto ohledu směřuje a které filmy, pokud vůbec nějaké, se v tuto dobu vlastně chystají. Celou situaci aktuálně přiblížil herec Simon Pegg, jeden z nejdůležitějších tvůrců moderní filmové série.

Ten v nedávném rozhovoru v podstatě zopakoval to, co již řekl přibližně před měsícem. A to sice, že tvůrci dosavadních snímků podstatně ztratili svůj entuziasmus a nadšení pro pokračování, když zemřel herec Anton Yelchin, který „nyní zbytku celé velice rodiny chybí”. 

S dalšími tvůrci je podle všeho Pegg stále v častém kontaktu, přičemž řeč sem tam přijde i na současný stav značky. „Rozhodně to však není tak, že by někdo z nás bušil na dveře Paramountu a ptal se, kdy uděláme další film.” Kdyby každopádně dostali od studia možnost další film natočit, tak by po příležitosti prý všichni skočili. „Byl zmíněn projekt Noaha Hawleyho, tak možná dojde na něj. Nic o tom ale nevím. V tomto ohledu jsem ve stejném temnu jako všichni ostatní.”

Značka je pak podle Pegga celkově mnohem menší a nízkoprofilovější než třeba takový Marvel, který s každým svým filmem vydělává obrovskou sumu a obecně dokáže zaujmout mnohem širší publikum. V tomto ohledu opět naráží na svá starší slova, podle kterých Star Trek už ztratil oproti jiným značkám svůj náboj. 

Nakonec Pegg zauvažoval, zda by jednoduše televize nebyla obecně pro sérii lepším útočištěm, především vzhledem k tomu, že právě tam značka začala. Během let se podle něj televize totiž neskutečně vyvinula a stala se v podstatě rovnou filmu.

Zdroj: Collider

Galerie: 10

Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu Star Trek: Simon Pegg stále vidí filmovou budoucnost značky černě | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest