Ant-Man: Záporák se může vrátit a součástí jedničky byl nevědomky další Avenger

Ant-Man: Záporák se může vrátit a součástí jedničky byl nevědomky další Avenger | Fandíme filmu
Režisér Peyton Reed zodpověděl několik dotazů, které mu položili marvelovští fanoušci.

Režiséři marvelovek v době karantény věnují svůj čas fanouškům a při společném sledování filmů zodpovídají nejrůznější dotazy. Režisér Peyton Reed se zatím ke skupinovému sledování Ant-Mana nepropracoval, nicméně i tak utrousil na Twitteru několik zajímavých střípků ke svým dvěma komiksovým kouskům.

Jeden fanoušek se jej zeptal, s kým to vlastně Falcon (Anthony Mackie) mluvil, když se v prvním Ant-Manovi Scott Lang (Paul Rudd) pokusil infiltrovat základnu Avengers. A Peyton prozradil, že přes vysílačku s Falconem nemluví nikdo jiný, než Black Widow (Scarlett Johansson). Vedle toho pak byl Reed dotázaný na to, jestli se ještě vrátí padouch Sonny Burch, kterého v Ant-Manovi a Wasp ztvárnil Walton Goggins. Na to režisér odpověděl, že šance je vždycky.

Jak to nakonec dopade, je zatím asi brzy předpovídat. Podle dostupné šuškandy by třetí Ant-Manův film mohl pojednávat o tom, co se přihodí, když se Scottova dcera Cassie pokusí sama stát superhrdinkou a zaplete se při tom do potíží. Aktuálně předpokládáme, že úplně nejdřív bychom Ant-Mana 3 mohli vidět v roce 2023, tedy pět let po Ant-Manovi a Wasp a čtyři roky po Avengers: Endgame, kde se hrdinové z Ant-Mana objevili naposledy.

Zdroje: Peyton Reed, Peyton Reed II

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest