Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování

Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu
Millarworld
Zobrazit dalších 8 obrázků
Netflixovský Millarworld se opět pohnul kupředu.

V roce 2017 uzavřel Netflix dohodu se slavným komiksovým tvůrcem Markem Millarem, čímž si zajistil práva na adaptaci jeho děl z univerza Millarworld (to je Millarův osobní komiksový provázaný svět). První vlaštovkou měla být adaptace Millarova komiksu Prodigy, o níž se šušká už od roku 2018. Bohužel, po tomto oznámení jsme o projektu již neslyšeli, což se v minulých týdnech konečně změnilo. Bylo totiž zveřejněno, že scenáristé marvelovských Eternals, Matthew a Ryan Firpovi, se ujmou sepsání scénáře, tudíž realizace očekávané komiksovky je zase o krůček blíže.

Millar bezpochyby patří mezi nejúspěšnější a nejuznávanější komiksové autory současnosti. Pod hlavičkou Marvel Comics publikoval slavné ságy jako Old Man Logan či Civil War, leč v komiksových vodách je znám i jako autor děl v rámci univerza Millarworld. Vytvořil zde bohatý fikční svět, do něhož patří kupříkladu komiksové série jako Kingsman, Wanted nebo Kick-Ass, jež byly v minulosti úspěšně převedeny do filmové podoby, přičemž sám Millar byl pod filmy podepsán jako producent.

Momentálně se tedy začíná připravovat adaptace komiksové minisérie Prodigy, jež vycházela v tištěné podobě na přelomu let 2018 a 2019. Hlavním hrdinou je Edinson Crane, nejchytřejší a nejbohatší člověk na celém světě, jehož brilantní mysl potřebuje, aby byla neustále testována. Tenhle geniální chlapík získal Nobelovu cenu, skládá hudbu, má nevídané atletické schopnosti a vyzná se i v okultních vědách. Právě proto se na něj obracejí vlády z celého světa, aby jim pomohl vyřešit palčivé problémy, které nejsou schopny dále zvládat.

Zdroj: CBM

Foto: Millarworld/Netflix/ImageComics

Galerie: 9

Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu Prodigy: Další komiks od autora Kick-Asse či Kingsmana se dočká zfilmování | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest