Morbius krom Spider-Mana bude zřejmě odkazovat také na Venoma

Morbius krom Spider-Mana bude zřejmě odkazovat také na Venoma | Fandíme filmu
Sony Pictures
Zobrazit další 1 obrázek
Fotka z placu odhalila, že Morbius se nevyhne ani Venomovi.

V první traileru na komiksovku Morbius bylo přítomností Adriana Toomese alias Vultura naznačeno, že se bude snímek odehrávat ve stejné universu jako Spider-Man, tedy v rámci Marvel Cinematic Universe. A platí to i obráceně, že Spider-Man existuje ve světě budovaném studiem Sony. Rovněž se zdá jasné, že Morbius by měl být součástí téhož světa jako Venom, což potvrzuje i fotka z placu, na níž vidíme graffiti právě s motivem Venoma. A není to jediný odkaz, který lze z fotografie vyčíst. Na stěně totiž najdeme i nasprejované jméno "Kaine", což je v komiksech klon Petera Parkera znám pod přezdívkou Scarlet Spider. Pokusí se nám tím tvůrci něco naznačit? Nebo jde jen o pomrknutí pro ty největší znalce komiksových předloh?

CONFIRMED: Venom will appear as graffiti in Morbius Movie from r/SUMC

Uvidíme, zda Morbius hodlá nějakým způsobem připravovat půdu pro Venoma 2 (i když teď už mu to půjde jen těžko, když se prohodilo pořadí, v jakém oba filmy půjdou do kin), ale dle několika záběrů z výše zmíněného traileru (rozbor zde) určitě bude odkazovat ke snímku Spider-Man: Daleko od domova. V traileru byl vidět na zdi namalovaný obrázek Spider-Mana a přes něj nasprejovaný nápis „vrah“, což zjevně odkazuje na událost z filmu Spider-Mana: Daleko od domova. Na konci padouch Mysterio nakukal celému světu, že jej superhrdina zabil a navíc prozradil jeho skutečnou identitu. Uvidíme tedy, co dál si na nás tvůrci nachystali. Už nějakou dobu víme, že Morbius letos v červenci nedorazí, neboť byl odložen na březen 2021.

A koukněte dolů do galerie. Čeká tam na vás nová magazínová obálka, která by se klidně dala použít i jako plakát. Co říkáte?

Hororový snímek s akčními prvky Morbius vypráví příběh vědce (Jared Leto), jenž se při snaze nalézt lék na vzácnou krevní chorobu nešťastnou náhodou přemění v živoucího upíra. Ač znechucen svou žízní po lidské krvi, rozhodne se namířit krvežíznivost proti kriminálníkům, které nepovažuje za hodné života. Morbius začínal v komiksech jako záporák, posléze se z něj stal antihrdina. Ve filmovém světě by Morbiovy příběhy mohly být provázané s Venomem. Dále hrají Matt Smith a Adria Arjona. Scénář napsali Burk Sharpless a Matt Sazama. Režíruje Daniel Espinosa. Datum české premiéry bylo nově stanoveno na 19. března 2021.

Zdroj: CBM, BD, reddit

Galerie: 2

Morbius krom Spider-Mana bude zřejmě odkazovat také na Venoma | Fandíme filmu Morbius krom Spider-Mana bude zřejmě odkazovat také na Venoma | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest