Affleck a Damon jsou na fotkách z historického filmu The Last Duel k nepoznání

Affleck a Damon jsou na fotkách z historického filmu The Last Duel k nepoznání | Fandíme filmu
Affleck a Damon po letech opět společně napsali scénář. Tentokrát se podívali na zub dramatickým událostem posledního rytířského duelu.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Ve Francii začalo v posledních týdnech natáčení historického snímku The Last Duel, který po letech opět svedl dohromady staré parťáky, Matta Damona a Bena Afflecka. Staří kamarádi spolu startovali své filmové kariéry, když léta pravidelně bok po boku vystupovali v komediích Kevina Smithe a do širšího Hollywoodu prorazili po tom, co dostali Oscara za scénář k Dobrému Willu Huntingovi.

Děj Posledního duelu je zasazený do 14. století, točí se kolem rytířů a na prvních fotkách z natáčení je vidět, že oba pánové jsou ve svých úlohách naprosto k nepoznání. Affleck vypadá jako ruská verze chlapce z popového boybandu 90. let. S bradkou. Damon má na hlavě něco, čemu se obvykle přezdívá „business in the front, party in the back“. A pak je ještě patrné, že mají s Benem společného bradkáře. Schválně dejte v komentářích vědět, zda máte pocit, že pánové zapadají do středověku. Jednoznačně s něčím takovým nemá problém Adam Driver v další roli, to je „mušketýr“ jako když vyšije. Na dalších fotkách pobaví například středověcí jezdci s moderními deštníky (inu, přeci nebudou chudáci herci mezi záběry moknout) a prohlédnout si můžete také lokace, kde se točí.

Další kapitola »

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest